R Praggnanandhaa, ebeveynlerine elektrikli araba hediye ettiği için Anand Mahindra'ya teşekkür ediyor, gönderiyi paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Praggnanandhaa, X'te bir fotoğraf paylaştı

Salı günü, sanayici ve Mahindra & Mahindra grup başkanı Anand Mahindra, R. Praggnanandhaa'nın ebeveynlerinin uzun süredir hayalini kurduğu elektrikli bir araca sahip olma hayalini gerçekleştirdi. Hindistan'ın en genç satranç büyükustası R Praggnanandhaa, arabayı bağışladığı için sanayiciye teşekkür etmek üzere X'i (eski adıyla Twitter) kullandı.

Dünya Satranç Şampiyonası finaline ulaşan en genç oyuncu Praggnanandhaa, X'te ailesini yepyeni Mahindra XUV 400'ün etrafında gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Başlıkta Praggnanandhaa şöyle yazdı: “XUV 400 aldım. Ailem çok mutlu. Teşekkür ederim Anand Mahindra efendim.”

Buradaki yazıya bakın:

XUV 400 aldım, ailem çok mutlu
😊
Çok teşekkür ederim @anandmahindra Efendim
🙏
https://t.co/5ZmogCLGF4pic.twitter.com/zmwMP2Ltza

— Praggnanandhaa (@rpraggnachess) 12 Mart 2024
Geçen yıl Bay Mahindra, ebeveynleri çocuklarını satranç gibi bir “zeka oyunuyla” tanıştırmaya teşvik etmek hakkında yazdığı bir yazı yayınladı.

“Tıpkı elektrikli araçlar gibi, gezegenimiz için daha iyi bir geleceğe yapılan bir yatırımdır. Bu nedenle, oğullarının tutkusunu besledikleri için minnettarlığımızı hak eden Praggnanandhaa'nın ebeveynlerine (Shrimati Nagalakshmi ve Shri Rameshbabu) bir XUV4OO elektrikli araç hediye etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Gönderide “Ona sarsılmaz desteklerini veriyorlar” deniyordu.

R Praggnanandhaa'nın gönderisi 86.000'den fazla görüntüleme aldı ve birçok kişi satranç dehasını yeni arabası için tebrik etti.

Bir kullanıcı şunları yazdı: “Bu harika bir haber. Mutlu otomobil büyükustası.”

Başka bir kullanıcı, “Güzel bir jest @anandmahindra ji. XUV Şampiyonunun tadını çıkarın. Bunu kesinlikle hak ediyorum.”

“Sen ve ailen de aynısını fazlasıyla hak ediyorsunuz. Allah sana ve kız kardeşine daha çok başarı nasip etsin. Ve umarım daha fazla sanayici ve ünlü sizin harika kalitenizi takip eder ve bunu sporumuza ve diğer hak eden çalışanlarımıza verir” diye yazdı X'in üçüncü kullanıcısı.

Dördüncü kullanıcı, “Sen en iyisini ve çok daha fazlasını hak ediyorsun Kanna! İyi eğlenceler!”

“Bu harika! Ailenizi yeni XUV 400 için tebrik ederiz! Beşinci kullanıcı, @anandmahindra efendim kesinlikle mutluluğun nasıl yayılacağını biliyor.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın