Profesörün komik hatası internetin bölünmesine neden oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bay Mullin’in gönderisi 20 milyondan fazla görüntülendi ve 634.000’den fazla beğeni aldı.

Bir profesörün komik hatası interneti ikiye böldü. Profesör Joseph Mullins, öğrencilerinden hiçbiri sınıfına gelmediğinde nasıl yaralandığını Twitter’da paylaştı. “Bugün 8:15’te sınıfıma kimse gelmedi. 40 civarında 0 öğrenci, ”diye yazdı mikroblog sitesinde. Bay Mullins, öğrencilerine e-posta gönderip duygularının incindiğini söylediğinde, aldığı yanıtın üzücü durumunu komik hale getirdiğini açıklamaya devam etti.

“Boş odada oturup onlara e-posta gönderiyorum ve kırılan duygularımı saklamaya çalışıyorum. 2 dakika sonra bir cevap alıyorum: “Profesör, yanlış odada olabileceğinizi düşünüyoruz. Sonsuza kadar delik açın”, profesörün tweet’ini okuyun.

Bugün 8:15 dersime kimse gelmedi.

40’lı yaşlarında 0 öğrenci Boş odada oturup onlara e-posta gönderiyorum, incinmiş duygularımı saklamaya çalışıyorum.

2 dakika sonra bir cevap alıyorum: “Profesör, yanlış odada olabileceğinizi düşünüyoruz.” Nasılsa sonsuza kadar bir delikte yaşayacağım.

— Joseph Mullins (@josephmullins) 14 Şubat 2023
Başka bir gönderide, Bay Mullin, “Karım, Avustralya’daki arkadaşlarımla Dungeons and Dragons oynamak için sabah 4’te kalktığım için uykusuz kaldığımı gerçekten söylememi istiyor” diye yazdı ve ayrıca karısının “beni kesinlikle kadeh kaldırdığını” söyledi. her grup, o patlamaya kesinlikle soğuk tepkim hakkında sohbet ediyor”.

Ayrıca okuyun | 2. Sınıf öğrencisi PM Modi’ye samimi bir mektup gönderdi Cevabı

Bay Mullin Çarşamba günü yaptığı komik hatadan bahsetti ve o zamandan beri gönderisi viral oldu. Öğrencilerinden biri de, profesörün öğrencileriyle paylaştığı mailin ekran görüntüsüyle birlikte tweet’e yanıt verdi.

Bu arada, netizenler yorumlar bölümünü her türlü tepkiyle doldurdu. Hatta bazıları kendi komik deneyimlerini paylaştı.

Bir kullanıcı, “Bu seni daha iyi hissettirecekse, PI’m bir gün geldi ve öğrencilerinden hiçbirinin final sınavlarına gelmediğini söyledi, yanlış gün için geldiği ortaya çıktı” diye yazdı. “İlk veya ikinci AEA toplantım olmalı. Lobiden geçtim ve ertesi gün seansımı yöneten Oliver Williamson ile tanıştım. “Merhaba Profesör Williamson” dedim, “Neredeydiniz? Daha yeni seansımızı yaptık ve 15 dakika seni bekledik” dedi bir başkası.

Ayrıca okuyun | Mektup, gönderildikten 100 yıl sonra hedefine ulaşıyor

Üçüncü bir kullanıcı, “Lütfen yargılamadan değil, empatiden gözlerim yaşlı güldüğümü bilin” yorumunu yaparken, dördüncü bir kullanıcı “Benim hikayem hiçbir yerde o kadar havalı değil.” Bir yönetici eğitimi kursu için (yani normal değil), bir kez doğru odadaydım ama bir hafta erken gelmiştim!”

Bay Mullin’in Twitter gönderisi 20 milyondan fazla görüntülendi ve 634.000’den fazla beğeni aldı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Rajasthan Girl’ün Vuruş Videosu Viral, Sachin Tendulkar tweet’ler cesaretlendiriyor