Profesör, seçim temalı komik iş posteriyle interneti ele geçiriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
UC Santa Barbara İletişim Bölümü’nde yardımcı doçentlik pozisyonunu aldı.

Maharashtra’da bir yardımcı doçent, yeni işini benzersiz bir şekilde duyurduktan sonra heyecan yarattı ve yaratıcılığıyla interneti etkiledi. UC Santa Barbara’nın iletişim bölümünde yardımcı doçentlik pozisyonunu alan Prateekshit “Kanu” Pandey, basit bir makale yerine Hindistan’ın siyasi kampanyalarında kullanılan tebrik pankartı tarzında bir poster tasarladı.

“Ocak 2024’ten itibaren UC Santa Barbara İletişim Departmanı @CommUcsb’ye Yardımcı Doçent olarak katılacağımı resmi olarak duyurmaktan mutluluk duyuyorum. X’e ilginç posterle birlikte “Büyüklerimin duaları yağıyor” diye yazdı.

Posterde tipik bir Hintli politikacı gibi giyinmiş ve boynundaki çelenklerle zafer pozu veriyor. Posterde ayrıca üniversitenin diğer ileri gelenlerinin ve destekçilerinin resimlerinin yanı sıra tebrik mesajları da yer aldı. Özellikle, 2022’de tez savunmasının sunumu için insanları Zoom’da kendisine katılmaya davet ettiğinde aynı tarzı zaten kullanmıştı.

Tweet’e buradan göz atın:

UC Santa Barbara İletişim Departmanına katıldığımı resmi olarak duyurmaktan mutluluk duyuyorum @CommUcsb Ocak 2024’ten itibaren yardımcı doçent olarak. https://t.co/BmGve47WYGpic.twitter.com/MiG4Y5v670

– Kanu (@akaPrateekshit) 2 Ekim 2023
Komik poster internette tonlarca kahkahaya yol açtı ve pek çok kişi onu tebrik mi edecek yoksa ona oy mu vereceklerini bilemedikleri yönünde şakalar yaptı. Postere yanıt olarak bir kullanıcı şöyle yazdı: “Akademide kalırsam, bu yalnızca gelecekteki pozisyonlarım için böyle bir duyuru yapma fırsatına sahip olacağım.”

Bir diğeri şöyle yazdı: “Eğer bu format norm haline gelirse, Maharashtra’nın 21. yüzyılda dünyaya en büyük hediyesi olacak.” Bundan sonra tüm akademik duyurular sadece bu şekilde yapılmalı. Tebrikler.”

Üçüncüsü şöyle yazdı: “Bu altın değerinde”, dördüncüsü şöyle dedi: “Bu çok komik.” Ve bir diğeri şaka yaptı: “Seni tebrik mi etsem yoksa sana oy mu vereyim bilmiyorum.” Büyük bir hayran.” Altıncı kişi şunu ekledi: , “Bu şimdiye kadar gördüğüm en iyi duyurulardan biri olmalı.” Celeste ile olan fotoğrafınızı unutamıyorum. Tebrikler!”

UCSB İletişim Departmanı web sitesine göre, Bay Pandey “UCSB İletişim Departmanında yardımcı doçenttir ve siyasal iletişim konusunda uzmanlaşmıştır.”

“Kanu, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Asya ülkelerine karşılaştırmalı olarak odaklanarak, demokratik katılımda, haber paylaşımında ve demokratik bağlamlarda bireysel siyasi faillikte mizah ve hicivin rolünü inceliyor.” Kanu, psikolojik durumu incelemek için niceliksel deneysel tekniklerin bir kombinasyonunu kullanıyor. Medyanın demokratik vatandaşlık üzerindeki etkilerinin altında yatan mekanizmalar” diyor web sitesindeki biyografisi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın