Popüler İngilizce kafiye klasik bir yoruma kavuşuyor, Internet Reacts

Bilgin

Global Mod
Global Mod
İzleyiciler bu eşsiz yorum karşısında heyecanlandılar.

Hindistan Demiryolu Hesapları Servisi'nin (IRAS) bir memuru olan Ananth Rupanagudi, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada kısa sürede viral olan bir Haber paylaştı. Videoda bir adam, ünlü İngiliz çocuk şarkısı “Johnny Johnny Yes Papa”yı Hindustani klasik müziğiyle güzel bir şekilde birleştiriyor. İzleyiciler, ülkenin yaratıcılığını ve kültürel çeşitliliğini sergileyen bu eşsiz yorum karşısında hayrete düştü.

Videoda bir adamın armoni çalarken diğerinin tabla çaldığı görülüyor. Bu sırada grubun ortasında oturan başka bir adam kafiyeyi klasik bir dokunuşla söylüyor. Bu yorum İngilizce şarkı sözlerini Hindustani klasik müziğinin sesleri ve melodileriyle birleştiriyor. Kafiye izleyiciler için yeni bir kültürel boyut ekledi ve büyüleyici bir deneyim yarattı.

100 günden fazla süre henüz tamamlanmadı ोडकर चले जाते!
😀
😛
😂
#İngilizce#Tekerlemeler#Müzikpic.twitter.com/uolJqbEwde

— Ananth Rupanagudi (@Ananth_IRAS) 20 Ocak 2024
İki dakikalık Haber birçok sosyal medya kullanıcısını etkiledi. Paylaşıldığından bu yana 20.000'den fazla görüntüleme elde etti. Yazının manşetinde “Bu 100 yıl önce olsaydı İngilizler kendi ülkelerini terk ederdi!” yazıyor.

“Harika! Halkımız gerçekten büyük bir yeteneğe ve çok daha iyi bir mizah anlayışına sahip! Bir Gora'nın bu Haberya nasıl tepki vereceğini merak ediyorum!” dedi bir kullanıcı.

“Bir batı şarkısını Hintleştirme konusunda harika bir çalışma! Bunu sevdim!” Bir kişi yorum yaptı.

Bir diğeri şunu ekledi: “'Shashtriya Sangeet' veya başka herhangi bir şey bu şekilde pazarlanıyor. Lezzetli hale getirin ve son tüketiciye bağlayın. Çok iyi.”

Bir kişi “O kadar iyi işlenmiş ki” diye ekledi.

Bir kullanıcı, “Bağlılığı gibi harika duygular” yorumunu yaptı.

“Johny Johny!! Ama aynı zamanda tablayı ve şarkı söylemeyi de sevdim!” dedi bir kişi.

Bir kişi şunları ekledi: “Klasik Johnny! “Şugaaaaar ye”

Bir kullanıcı şunları söyledi: “Grammy ödüllü performans.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın