Partnerinizle paylaşacağınız Dilekler, Alıntılar, Mesajlar, Durum, SMS

Bilgin

Global Mod
Global Mod
2024 Söz Günü Kutlu Olsun: Söz Günü'nde insanlar partnerlerini sevmeye ve onlara değer vermeye yemin ederler.

Vaat Günü 2024: Söz Günü, Sevgililer Günü haftasının beşinci gününde kutlanır. Verdiğiniz taahhütleri kabul etmenin ve bunlara saygı duymanın zamanı geldi. Bu günde çiftler, hayat ne getirirse getirsin, partnerleriyle ömür boyu birlikte olmaya söz verirler. Söz Günü, sevdiğinizle bağınızı güçlendirmeniz veya bir söz vererek yeni bir yolculuğa başlamanız için bir fırsattır. Vaat Günü 11 Şubat'ta kutlanıyor. Verdiğiniz sözleri nasıl kelimelere dökeceğinizden emin değilseniz endişelenmeyin.

İşte çiftlerin bu özel günde paylaşabilecekleri sözlerin listesi.

• Bu yıl Söz Günü benim için çok şanslı. Seni her gün seveceğime, sana çok değer vereceğime ve her zaman yanında olacağıma söz vermek için buradayım. Mutlu Söz Günü!
  • Sevgi, kağıt üzerinde yazılmayan, kalpten konuşulan bir dildir. Bu gün kendimin daha iyi bir versiyonu olmak için çok çalışacağıma söz veriyorum.
  • Bu Söz Günü'nde hem mutlu günlerinizde hem de zor günlerinizde yanınızda olacağıma söz veriyorum.
  • Tüm dünyadaki en büyük destek sisteminiz olacağıma söz veriyorum. Hayatta hangi kararı verirseniz verin, her zaman yanınızda olduğumu unutmayın. Mutlu Söz Günü.
  • Senin için daha iyi bir insan olabilmek için kendim üzerinde çalışacağıma söz veriyorum. Mutlu Söz Günü.
  • Şartlar ne olursa olsun her zaman yanında olacağıma söz veriyorum.
  • Bu günde ne olursa olsun hep birlikte olacağımıza söz verelim. Mutlu Söz Günü, aşkım.
  • Seni her gün harika bir fincan kahveyle uyandıracağıma söz veriyorum! Mutlu Söz Günü.
  • Gerçek aşk her zaman gerçek sözler gerektirir ve sözler yerine getirildiğinde hayat cennet gibi gelir. Sana verdiğim sözü her zaman yerine getireceğim aşkım. Söz veriyorum. Mutlu Söz Günü!
  • Bencil olmadan konuşan, niyet etmeden seven, beklentisiz önemseyen sana söz veriyorum, her zaman benim olacaksın. Mutlu Söz Günü
  • Hayat rüzgarda bir mumsa, ellerimi sana dolarım ki tüm yanıklar benim, tüm ışıklar senin olsun. Bu bir söz. Mutlu Söz Günü, sevgilim!
  • Seni amaçsızca seviyorum, beklentisizce önemsiyorum ve sana sonsuza dek birlikteliğimizin sözünü veriyorum. Mutlu Söz Günü!
  • Ayrılmamıza asla izin vermeyeceğine, beni her zaman güçlü tutacağına ve asla gitmeyeceğine dair bana tüm kalbinle söz ver. Mutlu Söz Günü, karım!
  • Gerçek aşk her zaman bağlılık ve güven gerektirir. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağıma söz veriyorum. Mutlu Söz Günü!
Daha fazla trend haber için buraya tıklayın