Pakistanlı bir gelinin erkek kardeşi, “Joota Chupai” ritüeline “para soygunu” gibi bir hava katıyor.

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video, gelin Warda Sikander tarafından Instagram’da paylaşıldı.

desi Düğünler genellikle çok sayıda dans ve müzik, yemek ve eğlenceli gelenekler içeren büyük olaylardır. Bu öyle bir ritüel ki ‘joota chhupai’, gelinin kız kardeşlerinin damadın ayakkabılarını çaldığı ve karşılığında para almadıkça geri vermeyeceğine söz verdiği olay. Geçenlerde Pakistanlı bir gelin, ritüeli daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirmek için ilginç bir fikir buldu. Kardeşini para çalma tarzı ritüeli gerçekleştirmeye ikna etti.

Video, gelin Warda Sikander tarafından Instagram’da “Bella ciao to the joota” başlığıyla paylaşıldı. Shaddi’mle ilgili hiçbir şeyin kolay olmasını istemedim! Bu yüzden kız kardeşim ve ben Joota Soygunu fikrini bulduk, kardeşimize Amazon’dan bir para soygunu kostümü almasını söyledik ve kuzenim her şeyin provasını yaptı! Düğündeki herkesin EN ÇOK bu bölümden keyif aldığını söylemek için!”

Videoya eşlik eden bir test ekinde “Joota chupai, ancak daha eğlenceli hale getirin. Ft Joota’ya Baskın

Videoyu buradan izleyin:

Eğlenceli Haber, gelinin erkek kardeşini kırmızı tulum ve ikonik Salvador Dali maskesi içinde düğün salonundan geçerken göstermeye başlıyor. Daha sonra sahneye atlar, damadın ayakkabılarını çalar ve “soygununu” gururla sergiler.

Videonun ilerleyen kısımlarında, diğer konuklar ve aile üyeleriyle birlikte “Bella Ciao”nun Desi versiyonunda dans ederken görülebilir. Söylemeye gerek yok, insanların resimlerine ve Haberlarına tıkladığı görüldüğünde tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Ayrıca gelin ve kız kardeşleriyle poz verirken de görülebilir.

Instagram kullanıcıları benzersiz konsepti çok sevdiler ve pek çoğu, bunu düğünlerinde tekrarlamaktan hoşlanacaklarını söyledi. Klip, 16 Nisan’da yayınlanmasından bu yana yaklaşık 27.000 görüntülenme, 1.2.000 beğeni ve 200’den fazla yorum topladı.

Bir kullanıcı “Çok eğlenceli görünüyor ve Joota Chupaye’nin benzersiz bir yorumu” yazarken, bir başkası “Bu fikre bayıldım” yorumunu yaptı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın