Neymar’ın Anna Lis’e yolladığı bildiriler ifşa oldu

celikci

New member
Son günlerde Paris Saint-Germain’de Mbappe ile yaşadığı problemlerle gündeme gelen Neymar, toplumsal medyada genç bir modele attığı iletilerin ortaya çıkmasının akabinde gündeme oldu.

Brezilyalı model Anna Lis, Neymar’ın kendisine attığı bildirileri ifşa etti.

Sosyal medyada kısa müddette elden ele yayılan ileti imgeleri daha sonrası Brezilyalı yıldız, bilhassa Fransa’da gündeme oturdu.

“ÇALIŞMAK BENİ ENGELLİYOR”

Anna Lis’in Neymar ile yaptığı konuşmada Brezilyalı yıldızın, genç modele “Güzel fotoğraf” dedikten daha sonra “Gel daha yakından bak.” yanıtını aldığı görülüyor.

Bunun üzerine “Çok uzak.” cevabını veren Neymar’a karşı ısrarcı tutumunu sürdüren Lis, “hiç bir şey yaklaşmamıza mani değil” tabirlerini kullanıyor.

PSG’nin yıldızı ise son olarak “Çalışmak beni engelliyor.” diyerek konuşmayı sonlandırıyor.

(Haberler.com)

Brezilyalı model Anna Lis, Neymar’ın kendisine attığı iletileri ifşa etti.

Sosyal medyada kısa müddette elden ele yayılan bildiri imajları daha sonrası Brezilyalı yıldız, bilhassa Fransa’da gündeme oturdu.

“ÇALIŞMAK BENİ ENGELLİYOR”

Anna Lis’in Neymar ile yaptığı konuşmada Brezilyalı yıldızın, genç modele “Güzel fotoğraf” dedikten daha sonra “Gel daha yakından bak.” karşılığını aldığı görülüyor.

Bunun üzerine “Çok uzak.” cevabını veren Neymar’a karşı ısrarcı tutumunu sürdüren Lis, “hiç bir şey yaklaşmamıza pürüz değil” sözlerini kullanıyor.

PSG’nin yıldızı ise son olarak “Çalışmak beni engelliyor.” diyerek konuşmayı sonlandırıyor.

(Haberler.com)