Nagaland bakanı, “Imagine Dragons” canlı performansının Habersunu “harika” olarak nitelendirerek paylaştı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Klipte, Dan Reynolds’un “Thunder”ı seslendirdiği görülüyor.

Sosyal medyadaki eğlenceli ve esprili paylaşımlarıyla tanınan Nagaland Bakanı Temjen Imna Along, takipçilerini nasıl büyüleyeceğini biliyor. İster eyaletin doğal güzelliğini öne çıkaran Haberlar paylaşıyor, ister takipçilerini faydalı yaşam tavsiyeleriyle güncelliyor olsun, paylaşımları sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Bu kez pop grubunun Habersunu paylaşarak takipçilerini müzikal bir yolculuğa çıkardı. Ejderha hayal et Canlı performans.

24 saniyelik klipte solist Dan Reynolds grubun popüler şarkısının sözlerini söylerken görülüyor: ‘Gök gürültüsü’.

“Pazartesi günüme bu harika müzikle başlıyorum!” Videoyu paylaşırken “Imagine Dragons hayranı mısınız?” diye yazdı.

Videoyu buradan izleyin:

Pazartesi günüme bu harika müzikle başlıyorum!

Bir Imagine Dragons hayranı mısınız?
😉
pic.twitter.com/EBQJW293UD

— Temjen Imna Long (@AlongImna) 12 Haziran 2023
Birçoğu onun seçimine katıldı ve grubu da sevdiklerini söyledi.

”Kesinlikle. Bir kullanıcı, “Ben ve 14 aylık kızım… Bones and Thunder şarkısının ritimlerini seviyor ve mümin,” dedi.

Bir başkası, “Oğlum sayesinde bazı şarkılarını dinledim. Bu harika bir şarkı!!”

Üçüncüsü ekledi: “Dragon hayranları!!!” Kuzeydoğu’da bir Dragon hayran kulübü oluşturalım ve 2025’e kadar Kuzeydoğu’da konser verelim!!! Hadi gidelim!!!”

Dördüncüsü, “Patron merhaba ho North East ke Real Thunder” dedi.

Imagine Dragons, baş şarkıcı Dan Reynolds, gitarist Wayne Sermon, basçı Ben McKee ve davulcu Daniel Platzman’dan oluşan Las Vegas, Nevada merkezli bir Amerikan pop rock grubudur. Onların en popüler şarkıları kemikler, şeytanlar, inananlar, radyoaktif, gök gürültüsü, kötü yalancı,Ne gerekiyorsa vesaire.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın