Mumbai'de yaşlı bir adamın otobüs şoförlerine bisküvi dağıttığı yürek ısıtan Haber viral oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video Instagram'da 2 milyonu aşkın izlenme sayısına ulaştı

Mumbai'den yürek ısıtan bir Haber internetin dikkatini çekti. Artık viral olan Haberda yaşlı bir adamın otobüs şoförlerine gösterdiği şefkat görülüyor. Minal Patel'in Instagram'da yayınladığı Haberda, yaşlı bir adamın Hughes Yolu üzerinde hareket eden otobüsleri durdurduğu ve sürücülere bisküvi paketleri dağıttığı dokunaklı bir sahne görülüyor.

Yaşlı adam ortak bir otobüsün yanında durdu ve belirlenen yerde teker teker durdu. Adam sıcak bir gülümsemeyle kurabiye paketlerini sürücülere uzattı.

Bayan Patel Haberyla birlikte şunu yazdı: “Nezaket uyarısı! Bu amca her sabah Hughes Yolu'nda bütün otobüs şoförlerine kurabiye dağıtmak için bekliyor!”

Videoyu buradan izleyin:

Video, Instagram'da 2 milyondan fazla izlenme ve çok sayıda yorum aldı.

Yorumlar kısmında Rubaina Merchant isimli Instagram kullanıcısı, adamın dedesi olduğunu paylaştı. “Çabalarını takdir ettiğiniz ve bunları dünyayla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Daha fazla insanın onun yanında olmasını ve nezaketini yaymasını çok isteriz.”

Başka bir kullanıcı şunu yazdı: “Bu amcayı tanıyorum. Kardeşim otobüs şoförü. Amca her gün sabah 5.30'dan sabah 8'e kadar sürücülere ve kondüktörlere Parle-G bisküvileri veriyor. Bu sahneyi sadece kardeşimden duydum ama bugün yapabildim.” Bu Haberda izleyin. Bu güzel Haber için teşekkür ederiz.

Üçüncü kullanıcı, “Mumbai Şehri gerçek bir DUYGU!!!” dedi.

Dördüncü kullanıcı, “Mumbai kentindeki insanların altın kalpleri var, burası sevginin ifade edildiği yer, Mumbai'nin ruhu” diye yazdı.

Beşinci kullanıcı ise “Ne kadar temiz kalpli insanlar” yorumunu yaptı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın