Mumbai vlogger’ı ‘Siyah Karıncalarla Kokteyl’i gösterdiği için tepkiyle karşı karşıya

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Vlogger’ın siyah karıncalarla birlikte içeceği içerken görülebiliyor.

Mumbai’deki bir restoranda karıncaların yer aldığı özel bir kokteylin servis edildiğini gösteren Habernun ortaya çıkması, sosyal medya kullanıcılarının öfkesini çekti. Karıncaların içecek için garnitür olarak kullanıldığı söyleniyor. Barmen ve içerik yaratıcısı Nitin Tewari tarafından Instagram’da paylaşılan Haber, Bandra, Mumbai’deki Hill Road’daki Seefah Restaurant’tan. Ekim 2023’te paylaşıldı.

Videoda vlogger sadece içeceğin tadını çıkarmakla kalmıyor ve onu “lezzetli” olarak tanımlıyor, aynı zamanda menüye hızlıca göz atıyor ve içeceğin adını gösteriyor: “The Antz”. Bu karışım Mezcal, Tekila Blanco, Greyfurt, Vetiver, Saline ve özellikle Siyah Antz’dan oluşur.

“Seefah_hillroad kenarında karıncalarla kokteyl. Bu kokteyli deneyecek misin? Altyazıda, kokteylleri seven ve bu kokteyli gerçekten denemek isteyen arkadaşınızla paylaşın.

Vlogger, bu içeceğe ve onun eşlikçisine olan hayranlığını dile getirerek, karıncaların “lezzetli ve çıtır” bir unsur eklediğine dikkat çekti. Ancak netizenlerden olumlu bir yorum gelmedi.

Bir kullanıcı “Karıncaları mı kızarttılar yoksa çıtır et çiğ miydi?” dedi.

“Hayır, hiç de değil. Bunu savunmuyorum, aptalca şeyler yapmayı seviyorum” yorumunu yaptı bir başkası.

Üçüncüsü şunları söyledi: “Bunu teşvik edersek yakında Çin gibi oluruz. İnsanların uyanık olması gerekiyor. Bu tür barları kapatmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.”

“Hayatı acımasızca öldürmek ve bunların hepsi ne için? Garnitür? Kendini neye adadın?” diye sordu dördüncüsü.

İçeceklerde yılanların ve yeşil karıncaların sergilendiği yerler var. Vietnam’da benzersiz bir içecek, bir yılanın tamamını şaraba batırmayı içerir. Öte yandan Ant Gin adlı otantik bir Avustralya içeceği, yeşil karıncaları üretim sürecine dahil ediyor.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın