Metecan Birsen, Selin Ciğerci’yle aşk yaşadığı tezini yalanladı

celikci

New member
Toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra’dan 10 Eylül’de tek celsede boşanmıştı.

Selin Ciğerci’nin ünlü bir basketbolcu ile aşk yaşamaya başladığı tez edilmişti.

Posta’nın ulaştığı Selin Ciğerci, “Evet hakikat, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye’de yaşıyor ve buradaki bir kadroda spor ömrünü sürdürüyor. Denilenler üzere ortamızda önemli bir şey yok” diyerek haberleri doğrulamıştı.

“Deneme basamağındayız. Tahminen olur tahminen olmaz, tahminen bir hafta daha sonra görüşmeyi sonlandırabiliriz. Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz yalnızca. Önemli bir beraberlik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz” diye de eklemişti.

Ses sanatkarı ve muharrir Onur Akay, o basketbolcunun Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve anne tarafınca İrlandalı olan Türk basketbolcu Metecan James Birsen olduğunu açıklamıştı.

Genç basketbolcu Metecan James Birsen, hakkında çıkan aşk argümanlarına toplumsal medya hesabından bir gönderi paylaşarak yalanladı.

Başarılı Basketbolcu, “Bugün hakkımda çıkan ve biroldukça farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberlerle hiç bir biçimde gerçeği yansıtmamaktadır.”

“Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla tüzel yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır.”

“Hukuki sürecin sonunda, insanların hayatlarıyla ilgili bu takip palavra haberleri üreten şahıslar ve kurumlar için örnek teşkil edecek kararlar çıkacağı kararlar ümit ediyorum”

“Bu haberi çıkaran ve yayılmasına vesile olan kişi ve mecraları şiddetle kınıyorum” dedi.

Bu yalanlama daha sonrası Selin Ciğerci’den çabucak hemen bir açıklama gelmedi.

Selin Ciğerci’nin ünlü bir basketbolcu ile aşk yaşamaya başladığı argüman edilmişti.

Posta’nın ulaştığı Selin Ciğerci, “Evet gerçek, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye’de yaşıyor ve buradaki bir ekipte spor ömrünü sürdürüyor. Denilenler üzere ortamızda önemli bir şey yok” diyerek haberleri doğrulamıştı.

“Deneme kademesindeyiz. Tahminen olur tahminen olmaz, tahminen bir hafta daha sonra görüşmeyi sonlandırabiliriz. Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz yalnızca. Önemli bir beraberlik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz” diye de eklemişti.

Ses sanatkarı ve müellif Onur Akay, o basketbolcunun Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve anne tarafınca İrlandalı olan Türk basketbolcu Metecan James Birsen olduğunu açıklamıştı.

Genç basketbolcu Metecan James Birsen, hakkında çıkan aşk savlarına toplumsal medya hesabından bir gönderi paylaşarak yalanladı.

Başarılı Basketbolcu, “Bugün hakkımda çıkan ve biroldukça farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberlerle hiç bir biçimde gerçeği yansıtmamaktadır.”

“Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla hukuksal yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır.”

“Hukuki sürecin sonunda, insanların hayatlarıyla ilgili bu takip palavra haberleri üreten bireyler ve kurumlar için örnek teşkil edecek kararlar çıkacağı kararlar ümit ediyorum”

“Bu haberi çıkaran ve yayılmasına vesile olan kişi ve mecraları şiddetle kınıyorum” dedi.

Bu yalanlama daha sonrası Selin Ciğerci’den çabucak hemen bir açıklama gelmedi.