Mark Zuckerberg kızı için tırnak sanatçısı oluyor, internet onu “Yılın Babası” olarak adlandırıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video 20.000'den fazla beğeni aldı.

Meta kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg kısa süre önce Instagram'da kızı için tırnak sanatçısı rolünü üstlendiği muhteşem bir Haber paylaştı. Milyarder, Haberyu Meta'nın yeni karma gerçeklik kulaklığına bir selam niteliğindeki “Quest 3S'deki birden fazla ekranla babanızın becerilerini artırın” başlığıyla paylaştı. Klip, Bay Zuckerberg'in kızının tırnaklarını parlak renkler ve parıltılarla boyadığını gösteriyor.

Videoda Bay Zuckerberg bir masaya eğiliyor ve kızının tırnaklarını dikkatlice farklı renklere boyuyor. Görevi tamamladıktan sonra “Kırdım” diyor. Klip, küçük çocuğun tırnak sanatını göstermesiyle bitiyor.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Bu sağlıklı baba-kız Habersu viral oldu. 20.000'den fazla beğeni ve 625.000'den fazla görüntüleme elde etti.

Klibe tepki veren bir kullanıcı şöyle yazdı: “Bruh, kızını geliştirmek için CEO'luktan stilistliğe geçti.” “Baba! Babaların ayak işleri için inşaat teknolojisi” yorumunu yaptı bir başkası.

Üçüncü bir kullanıcı ise “Yılın Babası Ödülü” yorumunu yaptı. Bir diğeri, “Bu şimdiye kadarki en tatlı şey” dedi.

Beşinci bir kullanıcı, “Ben de tırnaklarının boyanmasını o kadar bekliyordum ki” diye şaka yaptı. Bir kullanıcı, “Quest 3S'yi tasarlarken ana kullanım durumunun bu olduğundan eminim” yorumunu yaptı.

Ayrıca okuyun | “Bu kadar çok işsizliğin olmasına şaşmamalı”: Delhi CEO'su iş arayan bir kişinin yapay zeka tarafından oluşturulan kapak mektubunda

Mark Zuckerberg'in, Amerikalı çocuk doktoru ve hayırsever eşi Priscilla Chan ile birlikte August, Maxima ve Aurelia adında üç kızı var.

Özellikle Meta, 25 Eylül 2024'te Amerika Birleşik Devletleri'nde yeni sanal gerçeklik kulaklığı Quest 3S'i piyasaya sürdü. 128 GB sürümü için 299,99 ABD doları (25210 Rs civarında) ve 256 GB sürümü için 399,99 ABD doları (33610 Rs civarında) maliyeti.

“Sinema boyutunda bir ekranda en sevdiğiniz TV programlarını izlemekten, her yere götürebileceğiniz kendi kişisel antrenörünüze, ayrıca çoklu görev özelliklerine, oyunlara ve daha fazlasına kadar, piyasada bu fiyata daha iyi bir karma gerçeklik cihazı yok.” şirketin web sitesindeki kulaklık.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın