Man, 5 saatlik bir uçuşta Apple Vision Pro'yu inceliyor ve 8 çıkarımı paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bay Gupta, sunulan mahremiyetin pastanın kreması olduğunu söyledi.

Pazar günü, Sudowrite'ın yaratıcısı Amit Gupta, Apple'ın en son atılımı Vision Pro'yu kullandıktan sonra yaşadığı deneyimi X'teki (eski adıyla Twitter) bir gönderide paylaştı. Başlangıçta deneyip deneymeyeceğinden emin olamayan Bay Gupta, sonunda teknoloji devinin en pahalı cihazını beş saatlik bir uçuşta test etmeye karar verdi. Güneybatı uçağındaki yenilikçi cihazla ilgili çeşitli gözlemleri belgeledi.

“Apple Vision Pro ile 5 saatlik bir uçuşa yeni bindim. Bay Gupta bir tweet'te “Bunu yüzüme takacak kadar cesur olacak mıyım?” diye yazdı.

Bununla birlikte, deneyiminin özellikle olumlu olduğu ortaya çıktı. Bay Gupta, ekranı neredeyse kapalı ve daha fazla raf alanı varken cihazı Apple MacBook'uyla kullanabildi. Bay Gupta, sunulan mahremiyetin pastanın kreması olduğunu söyledi. Ayrıca eski Airpods Pro, artırılmış gerçeklik (AR) başlığıyla sorunsuz bir şekilde çalışıyordu; bu, hem Bay Gupta hem de onları gerçekten etkileyici bulan bir gezgin arkadaşı tarafından doğrulandı.

Bu olumlu yönlere rağmen Gupta, büyük ölçekli ayna ekranında bir gecikme olduğunu fark etti. Daha sonra genel deneyiminden birkaç noktayı daha tartıştı.

Şöyle yazdı: “Ekran çoğunlukla kapalıyken ve tepsi masamda içecekler varken MacBook klavyemi kullanabilmek çok güzel. Daha az kalabalık hissi veriyor. – Bu “özel” ekranın olması güzel. Kimse omzumun üzerinden bakmıyor. – Aynalı ekran.” Gerçek kullanımda bu Haberdakinden ÇOK daha büyük görünüyor. Bu büyük bir gecikme. – “Eski” AirPods Pro iyi çalışıyor – Disney DRM, filmi bu ekran kaydından engelliyor – Dün gece Vision'ı VisionOS 1.0.2'ye güncelledim ve pilim bu sabah %50'ye düştü! – MacBook'umun WiFi ücretini ödedim ancak ikinci bir cihaz için ödeme yapmadığım sürece Vision bunu paylaşamıyor. Keşke yapabilseydi! Ama düşündüğüm gibi, bu o kadar da büyütülecek bir şey değil. – Koltuk arkadaşım şöyle dedi: “Bu harika.” Başka kimse bir şey söylemedi ya da fark etmiş gibi görünmüyordu.”

Buradaki yazıya bakın:

Tamam, beni ikna edeceksin. ben o adamım

Burada güneybatıdaki otobüste önümde kocaman bir monitörle oturuyorum ve film izliyorum. Bayıldım.

Gözlemler
– MacBook klavyemi ekran çoğunlukla kapalıyken ve içecekler tepsi masamdayken kullanabilmek çok güzel. daha az hissediyor… https://t.co/FVF4fLhs0bpic.twitter.com/2HqvDfE8OK

– Amit Gupta (@superamit) 3 Şubat 2024
Bay Gupta'nın gönderisi kısa sürede 3,9 milyonun üzerinde görüntülemeyle ve netizenlerden gelen bir takım tepkilerle viral oldu.

Bir kullanıcı gönderiye yorum yaparak şu soruyu sordu: “Film deneyimi ne kadar iyi? 2k-4k mı?”

Bay Gupta şunu yazdı: “Olağanüstü. Filmler, Apple Vision Pro'nun açık ara en iyi yaptığı şeydir. Apple's Theatre sinemadaymış hissi veriyor. Umarım tüm akış uygulamaları bunu benimser.

Başka bir kullanıcı şu soruyu sordu: “Merak ediyorum: Bir ortamı etkinleştirmek (ve “daldırma”yı en üst düzeye çıkarmak) uçağın daha az klostrofobik hissetmesini sağlar mı?”

Bay Gupta şöyle cevap verdi: “Bunu taktığımda kesinlikle daha sakin hissediyorum. Ama klavyemi görebilmeyi özledim.”

“Harika bir demo, Amit. Teşekkürler dostum,” diye yazdı üçüncü kullanıcı.

Vision Pro'nun dünyanın en ünlü cihaz üreticisi tarafından piyasaya sürülmesi, teknolojiyi akıllı telefondan sonra çevrimiçi yaşamda bir sonraki bölüm olarak gören sanal veya artırılmış gerçeklik meraklıları için önemli bir kilometre taşıdır.

Apple, bir milyon uyumlu uygulamanın yanı sıra Vision Pro için özel olarak geliştirilmiş 600 uygulama ve oyunun da mevcut olduğunu söylüyor.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın