Küçük kız, gerçek bir dizüstü bilgisayar alması reddedildikten sonra kendi dizüstü bilgisayarını yaptı – resimler viral oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Genç kız kartondan kendi dizüstü bilgisayarını yaptı

Çocuklar meraklıdır, oyun severdir, yaratıcıdır ve sınırsız yaratıcı potansiyele sahiptir. Bu noktayı vurgulayan çok eğlenceli bir olayda, küçük bir kız, teyzesinin ona gerçek cihazı vermeyi reddetmesinin ardından kendi oyuncak dizüstü bilgisayarını yaptı. X’te Neha olarak tanımlanan teyzesi, kızın derme çatma dizüstü bilgisayarıyla birlikte viral olan bir fotoğrafını yayınladı.

İki fotoğrafla birlikte şunları yazdı: “Yeğenim dizüstü bilgisayarımı istedi ve ben hayır dedim, bu yüzden kendi dizüstü bilgisayarını oluşturmak için üç saat harcadı.” İlk resimde, dizüstü bilgisayar şeklinde, yakınlaştırma, beğenme, yazma, seçme gibi düğmeler ve diğer işlevlerle tamamlanmış karton bir kesit gösteriliyor. İkinci resim, yeni “dizüstü bilgisayarı” üzerinde çalışan küçük kızı gösteriyor.

Neha, yorum kısmında önemli veriler içerdiği için yeğeninin dizüstü bilgisayarı kullanmasına izin vermediğini söyledi.

Buradaki yazıya bakın:

Yeğenim dizüstü bilgisayarımı istedi, ben de hayır dedim, o da üç saatini kendi dizüstü bilgisayarını yapmak için harcadı
😭
pic.twitter.com/Bb7EK7BN97

– Neha (@LadyPeraltaa) 1 Ekim 2023
Fotoğraflar yüklendiğinden beri sosyal medya platformunu kasıp kavurdu ve 241.000 görüntüleme topladı. Bu sevimli gönderi internette ilgi gördü ve insanlar kızın yaratıcılığını sevdi ve onu övdü. Bazıları da nostaljiye kapılarak çocukluk günlerini hatırladı.

Bir kullanıcı şaka yaptı: “Bu dizüstü bilgisayar çok iyi. En azından sürekli Windows güncellemeleri olmayacak.” Bir başkası şu yorumu yaptı: “Klavyesinin çok daha fazla seçeneği var ve sizinkinden çok daha ucuz, kesinlikle kazanıyor.”

Üçüncüsü şöyle yazdı: “Yeğenlerim telefonumu, dizüstü bilgisayarımı, yemeğimi veya herhangi bir şeyi istediğinde.” “Onlara her şeyi veriyorum ve sadece onları izliyorum ve bu beni çok mutlu ediyor.”

Dördüncüsü şöyle dedi: “Ahh. “Bu en tatlısı” derken beşincisi şunu yazdı: “Bu çok tatlı.” Bana çocukluğumu hatırlattı. “Ayrıca kartondan dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve hatta bir ofis kabini bile yaptım.”

Bir başkası da şöyle dedi: “Ona iyi oldu.” “Çocukluğuna dair en güzel şey hayal gücünü kullanmak.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın