Koca, piyangodan 2.9 crore kazandıktan sonra karısına başka bir adamla evlendiği için dava açtı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Taylandlı adam 11 Mart’ta karısına dava açtı

Taylandlı bir adam, karısının 12 milyon baht (2,9 crore Rs) değerinde bir piyango ödülü kazandığını ve ardından başka bir adamla evlendiğini öğrenince şok oldu.

tarafından hazırlanan bir rapora göre Tayger11 Mart’ta 47 yaşındaki Narin isimli adam, eşine dava açtı. Adam sanıkla 20 yıl önce evlendi ve üç kızı var.

Medya portalı ayrıca Narin’in 2 milyon baht’ın üzerinde borçla karşı karşıya olduğunu ve borcu geri ödemek için 2014 yılında Güney Kore’ye taşınmaya karar verdiklerini bildirdi. Adam, Chaweewan adlı karısı çocuklarına bakmak için Tayland’a döndükten sonra ailesine ayda yaklaşık 27.000 ila 30.000 baht havale ederek Güney Kore’de çalışmaya devam etti.

Adam daha sonra karısının 2,9 Rs değerinde bir piyango kazandığını öğrendi ama ondan sakladı. Adam, sanığın telefonlara cevap vermeyi reddetmesi üzerine 3 Mart’ta Tayland’a gitmeye karar verdi. Tayland’a vardığında 25 Şubat’ta bir polis memuruyla evlendiğini öğrendi.

Dedi ki: “Şok oldum ve ne yapacağımı bilemedim. Hayal kırıklığına uğradım. 20 yaşındaki karımın bana bunu yapmasını beklemiyordum. Ona her ay para verdiğim için banka hesabımda sadece 60.000 baht kalmıştı. Adalet ve hak ettiğim parayı aramak istiyorum.”

Ancak Chaweewan, piyangoyu kazanmadan birkaç yıl önce Narin’den ayrıldığını ve sevgilisiyle evlendiğini söyledi.

Adam, ayrılık hakkında hiçbir fikri olmadığını iddia etti.

Olay şu anda polis memurları ve ilgili birimler tarafından soruşturuluyor.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın