Kayıp köpek, yürüyüşe çıkarken ortadan kaybolduktan sonra taksiyle 161 km’lik Manchester Havaalanı’na gidiyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ralph adlı üç yaşındaki Cavapoo, sahibiyle yürüyüşe çıkarken ortadan kayboldu.

İngiltere’de bir evcil köpek, sahiplerinden yürüyüş için ayrıldıktan sonra 161 km’lik Manchester Havalimanı’na dönüş yolculuğuna çıkarıldıktan sonra oldukça maceralı bir gün geçirdi. göre bir BBC Ralph adlı üç yaşındaki bir Cavapoo’nun, sahibi Georgia Crewe Pazartesi sabahı başka bir köpek gezdiricisiyle sohbet ederken kaybolduğu bildirildi.

Çaresizce köpeğini ararken, köpeğinin Manchester Havaalanı’na giden bir taksiye atladığını bilmiyordu.

“Taş ocağından ayrıldığı ve eve giden yola geri döndüğü ortaya çıktı. Tatile giden bir aileyi almak için bir taksi durmuştu. Georgia Crewe, “Hava soğuktu ve Ralph araba taksisine atladı” dedi. BBC.

Ralph’ın kimliği olmadığı için taksi şoförü kimseyle iletişime geçemedi. Bu yüzden uzun yolculuk için onu yanına almaya karar verdi. Yolcuları havaalanına bıraktıktan sonra Ralph’ı eve getirdi ve köpeğin sahiplerinin izini sürmeye başladı.

Bu sırada köpeğin sahibi, Ralph’ın kaybolduğu haberini Facebook’ta fotoğraflarla ve bilinen son yeriyle paylaşarak yardım istedi.

Buradaki gönderiye bakın:

7ohlvja

Neyse ki kısa süre sonra, itirazını sosyal medyada gören sürücünün bir arkadaşından bir telefon aldı. Becky adlı kadın, köpeğin arkadaşının taksisiyle Manchester Havaalanı’na 100 millik bir gidiş-dönüş yolculuğunda olduğunu söyledi.

Hemen taksi şoförünün evine gitti ve aynı sabah saat 10’da Ralph’ı aldı. Bayan Crewe şimdi, benzer bir maceraya kalkışması durumunda köpeği için bir coğrafi konum etiketi, yanıp sönen ışık ve kimlik diski almaya karar verdi.

Bayan Crewe anlatıyor Manchester akşam haberleri“Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştı. Ve ben de umursamadım. Taksiye atlayacak kadar zeki olması beni oldukça etkiledi. İnsanları sever ve kimseden korkmaz. Yani hemen atladı. Taksici ne yapacağını bilemedi. Havaalanına gitmesi gerekiyordu. Bu yüzden onu yanına almaya karar verdi. Eve gidip karşıdan karşıya geçmeye çalışacağından ve en kötüsünün olacağından korktum. Ama emniyette olacak kadar sağduyusu vardı ve onun geri dönmesi inanılmaz.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

İzle: ‘Öğle Yemeğinden Sonra Memnun’ – Türkiye’de depremden 128 saat sonra bebek kurtarıldı