Kadın, tanışmadan yıllar önce çektiği selfiede kocasını fark etti

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Pek çok kişi bu olayın “görünmez sicim teorisinin” klasik bir örneği olduğu yorumunu yaptı.

Malezya doğumlu bir içerik yaratıcısı, tanışmalarından iki yıl önce Haberin Detaylarıda kocasını gösteren bir selfie keşfettiğinde şok oldu. Göre New York PostasıJen Chia, kocası Jon Liddell ile 2014 yılında tanıştı ancak tanışmalarından iki yıl önce onun fotoğraflarından birinde göründü. Kocası, Ekim 2012'de bir tiyatro kafede çekilen fotoğrafta kuyrukta beklerken görüldü.

“Doğru zamanda tanıştık. Daha önce böyle olsaydı ilişkinin uzun süreceğini düşünmüyorum. Ben narsist bir canavardım, bilgisiz ve saf. Kendi hatalarımı düşünmek ve fark etmek bir yıl boyunca seyahat etmemi ve bekar kalmamı gerektirdi. Orada tanıştık. 32 yaşındaki genç, Instagram'da selfie'yi ve sonrasındaki ilişkilerini gösteren bir Habernun yanı sıra “Doğru kişi sizi her zaman doğru zamanda bulacaktır” diye yazdı.

Videodaki bir metin ekinde “Aynı yerdeydik ama birbirimizin varlığından haberimiz yoktu” diyor. Video ayrıca resmi olarak Aralık 2014'te tanıştıklarını ve Ağustos 2023'te evlendiklerini gösteriyor.

Videoyu buradan izleyin:

Çılgın tesadüfe tanık olan internet de şaşkına döndü ve birçok kullanıcı sorularla doldu. Bazıları buna sadece kader dedi, bazıları ise aşk hikayelerine hayran kaldı.

Bir kullanıcı, “Merak ediyorum, onun sizinle aynı fotoğrafta olduğunu ne zaman öğrendiniz?” diye sordu. Bu tanıştıktan sonra mı oldu?” Bir başkası şöyle yorumladı: “Aman tanrım bu çok büyülü!! “Kader sizi bir araya getirdi.”

Üçüncüsü şöyle dedi: “Ah ne aşk hikayesi.” Dördüncü bir kullanıcı şöyle yazdı: “Kader şöyle.”

Ancak insanların çoğunluğu bu olayın “görünmez sicim teorisinin” klasik bir örneği olduğunu söyledi. Spesifik olarak, görünmez sicim teorisi, kaderinde buluşması olan iki ruh eşinin görünmez bir bağla birbirine bağlı olduğunu savunan bir folkloru ifade eder.

Kocası Jon Liddell de Haberya şöyle yanıt verdi: “İlk fotoğrafta benimle tanışmadığınıza çok sevindim.” Seyahatlerimize devam etmeliyiz. “Birkaç yıl sonra mükemmel zamanda tanıştık.”

Bay Liddell, YouTube cover'ları ve “Here For You” ve “The One I'm Thinking Of” gibi orijinal şarkılarıyla tanınır.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın