Kadın 'hayalet' kocasını bulmak için internetten yardım istedi, sonra bu oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kadın, kocasının artık “Charlie” adını kullandığını söyledi.

Ünlü şef kocasının kendisini ve iki çocuğunu terk ettiği söylenen Massachusetts, ABD'li bir kadın, “Facebook'un gücünü” kullanarak onun izini sürmeyi başardı. Bir rapora göre, Charles Withers adlı adam Teksas'a taşınmış ve burada kendisi çocuklarla evde kalırken diğer kadınlarla bağlantı kurmak için flört uygulamalarını kullanmıştı. New York Postası.

Olay, bir netizenin popüler bir Facebook grubuna “Aynı adamla mı çıkıyoruz?” diye yazmasıyla ve “Bu benim kocam Charles Withers” demesiyle ortaya çıktı. İlgi odağı olmayı seviyor ama bundan ne kadar hoşlanacağından emin değilim. En son.” Geçen yıl en küçük bebeğimize hamileyken, artık eş ve baba olmanın istediği yaşam tarzı olmadığına karar verdi ve iz bırakmadan ortadan kaybolduğu gibi ortadan kayboldu.

Bu kesinlikle delilik??????!!! pic.twitter.com/pQJXw6oxAd

– kay
🍓
(@OKAYYYWOWWW) 7 Nisan 2024
Şöyle ekledi: “Bir yılı aşkın süredir görmediği ve hiç tanışmadığı bir bebeği var. Eyalet dışında bir yere taşındı ve telefon numarasını değiştirdi.”

“Bu bölümü kapatmak” istediğini söyleyerek ondan boşanma niyetini paylaştı. İki çocuk annesi şunları ekledi: “Tamamen ulaşılamayan birinden boşanmak gerçekten zor ve uzun sürüyor, bu yüzden bazı kağıtlarda imzasını almak için onun izini sürmeye çalışıyorum, böylece sonunda bu bölümü kapatıp onunla birlikte olabilirim. hayatıma devam edebilirim.”

Daha fazla ayrıntı paylaştı ve kocasının artık “Charlie” adını kullandığını söyledi. “O bir İngiliz ve çekici bir AF. Kendisi bir şef ve muhtemelen otelcilik sektöründe bir yerlerde çalışıyor. Muhtemelen Massachusetts'te bir karısı veya çocukları olduğundan hiç bahsetmemişti. Onu tanıyorsanız, onunla çalışıyorsanız, onunla çıkıyorsanız veya onunla arkadaşlarınız varsa, benimle iletişime geçmesini isteyebilir veya onu nerede bulabileceğimi bana bildirebilirsiniz” diye devam etti.

Gönderiyi takip eden 24 saat içinde birçok kadın, erkekle eşleştiğini söyledi. Bazıları da buluşabilmeleri için onlara Teksas'taki adresini verdiğini söyledi.

Bayan McGuire daha sonra sosyal medya platformuna geçti ve bir güncelleme yayınladı. Şef kocasının yerini tespit etmek için “gereğinden fazla” bilgi aldığını söyledi. “Bekar anneler özel bir türdür ve çoğunuzun benimle aynı durumu yaşadığını biliyorum. Lütfen ona gerçekten kötü niyet istemediğimi bilin. “Desteğinizi içtenlikle takdir ediyorum, ancak lütfen tehdit etmeyin, nefret yaymayın veya onu bulmaya çalışmayın” dedi.

Hepimizin görmek istediği güncelleme!!! Kızlar gerçekten başardı! Bunu görmeyi seviyorum! https://t.co/psjzw0RDZBpic.twitter.com/9hyANyupcl

– kay
🍓
(@OKAYYYWOWWW) 8 Nisan 2024
Sözlerini şöyle tamamladı: “Ben ve çocuklarımın hayatımıza yeniden başlayabilmemiz ve oluşan hasarı onarabilmemiz için bu durumun çözülmesini gerçekten istiyorum. Günün sonunda bebeklerimin yanına gelip onların annesi olacağım, bu yüzden hala kazandığımı düşünüyorum.”

2021 Boston Globe raporuna göre Bay Withers'ın Falmouth'un yemek sahnesinde yükselen bir yıldız olduğu bildirildi. Orada Seafood Depot C Salt Wine Bar and Grille'i işletti. Hatta İngiliz ünlü, 2022'de The Food Network'ün realite dizisi “Chopped”ın bir bölümünde yer aldı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın