Kadın, film galasında Tom Cruise’a aşkını itiraf ediyor. Oyuncunun yanıtına göz atın

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bir kullanıcı, “Bro, kuşaklar arası bir aşktır” dedi.

Amerikalı aktör Tom Cruise, dünyanın en beğenilen ünlülerinden biridir. Bu tür ünlülerin hayranları ve destekçileri, onlarla tanışmak için sayısız çaba harcıyor – bazıları bir göz atmak için dünyayı dolaşırken, diğerleri otel lobilerinde veya restoranların dışında saatlerce bekliyor. Böyle bir durumda, bir kadın kısa süre önce aşık olduğu Tom Cruise ile Mission Impossible 7 galasında tanıştı. Instagram’da oyuncuyla konuştuğu ve ona bundan bahsettiği bir Haber paylaştı. Bay Cruise bunu duyduğunda en komik cevabı verdi. Tepkisi sosyal medyada viral oldu ve internet buna doyamadı.

Video, Instagram’da @grace_trx takma adıyla bilinen bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Videoda oyuncuyu nasıl selamladığını görebilirsiniz. Daha sonra aktöre, annesinin 30 yıl önce babasına Tom Cruise’a aşık olduğunu söylediğini söyler. Daha sonra ona sadece annesi olmadığını, aynı zamanda oyuncuya aşık olduğunu da söyler. Bay Cruise bunu duyunca şaka yollu şöyle dedi: “Umarım baban bunda bir sakınca görmez.”

“Pazartesi günü Mission Impossible 7 galasında @tomcruise ile en iyi anı yaşadım. Beni tanıyorsanız, bunun benim için ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz çünkü onu bir aktör olarak ve filmlerini liseden beri severim. Elimi nazikçe sıkarken hikayemi dinleyen bölünmemiş dikkat – oradaki tek kişi benmişim gibi hissetmemi sağladı. Ayrıca diğer hayranlara gittikten sonra bizim mükemmel fotoğrafımızı çekip çekmediğimi kontrol etmek için bana geri döndü. Filmi görmek için sabırsızlanıyorum” diye yazdı.

İki hafta önce yayınladığından beri gönderisi 2,8 milyondan fazla görüntülendi ve 4,7 milyon beğeni aldı.

Bir kullanıcı, “Bro, kuşaklar arası bir aşktır” dedi.

Başka bir kullanıcı, “Tom, babası için gerçekten kötü adamdı” yorumunu yaptı.

Başka bir kullanıcı, “Bu hikayeyi tutarlı bir şekilde mutlak bir efsaneden önce ortaya çıkardığın için büyük övgüyü hak ediyorsun,” dedi.

“Tom’un dinlemek için zaman ayırmasına, acele etmemesine ve her zamanki gibi zarif olmasına bayılıyorum. Bu yüzden o bir film yıldızı” yorumunu yaptı.

Beşinci bir kullanıcı ekledi: “Onunla gerçekte nasıl sohbet edebilirsin? Yerinde olsam, yanıma gelir gelmez nasıl konuşulacağını unuturdum.

Bir kullanıcı, “Kocam her iki nesli de çaldı” diye ekledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün seçilmiş Habersu

Parlamentodaki Gandhi heykeli önünde kadınlara yönelik suçlar nedeniyle NDA-HİNDİSTAN çatışması