Kadın ebeveynleri uçakta business class biletleriyle şaşırttı, internete tepki gösterdi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bayan Kaur, orta sınıf bir aileden geldiği için bunun kendisi için büyük bir olay olduğunu söyledi.

Ebeveynler çocuklarının hayatta başarılı olmasını ve tüm hayallerini gerçekleştirmesini diler. Ebeveynler, çocuklarının yaşamlarını iyileştirmek ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için fedakarlık yapmaktan korkmazlar. Bunun karşılığında çocuklar da ebeveynlerinin kendileriyle gurur duymasını veya onlara yüzlerinde kocaman bir gülümseme yaratacak olanaklar veya hediyeler sağlamasını ister. Benzer bir olayda, bir kadının anne ve babasına ABD seyahati için business class biletleri hediye ettiğini gösteren bir Haber internette yayıldı. Trafik cezasının sahtesini alacağını söyleyen babasının paha biçilmez tepkisine sosyal medya kullanıcıları doyamıyor.

Video, Instagram kullanıcısı Ishpreet Kaur tarafından paylaşıldı. Videonun başında son anda ekonomi biletini business class biletine çevirdiğini ve ebeveynlerinin bundan haberi olmadığını söyledi. Babası uçağa binmek için ekonomi sınıfı kuyruğundayken onu düzeltti ve yanlış kuyrukta olduğunuzu söyleyerek biniş kartını verdi. Orada ailesine business class’ta uçacaklarını söyledi. İkisi de hayrete düşmüştü ve babası gururla şöyle diyordu: “Hayatımızda ilk defa business class uçuyoruz.” Aile kapıya doğru ilerlerken Bayan Kaur’un babası gülümseyerek bileti kontrol etmeye devam ediyor. Karısına biniş kartını çerçeveleteceklerini söyler. Video boyunca annesinin duygusal olduğu görülebiliyor.

Videonun sonuna doğru Bayan Kaur, ebeveynlerinin karşılama içecekleri, sıcak havlular ve akşam yemeği gibi çeşitli hizmetlerden nasıl memnun kaldıklarını da paylaşıyor.

“Yaptığım her şeyi bu anlar için yapıyorum! Bir süredir Biz sınıfıyla uçmak istiyordum ve neredeyse biletlerimi de ayırtacaktım, ancak bana doğru gelmediği için bunu yapmadım. “Her zaman bunu istemiştim.” çok özel bir şey ve ailem benden önce ya da benimle birlikte uçtu. ABD’ye seyahat ettiğimde bunu yapmak için MÜKEMMEL bir an oldu! Onları son dakikada taşıdım ve bu şimdiye kadarki EN İYİ karardı. Altyazısında, “Onların tepkileri paha biçilemezdi ve babam neredeyse ağlayacaktı ama kendini tuttu” dedi.

Orta sınıf bir aileden geldiği için bunun kendisi için büyük bir olay olduğunu ekledi. “Orta sınıf bir aileden gelmek, ailem için bunları yapabilecek kadar mali açıdan bağımsız olmak çok önemli. Sevinç o kadar saf ve gerçek ki. Benimle ne kadar gurur duyduğunu gösteren bakış o kadar saf ki. Onun için bunu yapmadan önce bir an bile düşünmek zorunda kalmamayı seviyorum. Bunu yapmadan önce bir kez olsun ürkmemiştim ya da stresli hissetmemiştim. Bugün aileme bunu sağlayabildiğim için çok mutluyum. Onlara, onlarla olan ilişkime, bu ana, anılara çok daha minnettarım, var olmanın aksine HAYAT’ın böyle göründüğünü hissediyorum. Ve HER uçtuklarında business class uçmalarını istiyorum! Bir şeyleri kontrol ediyorum Vizyon panomdaki şeyler bana her zamankinden daha fazla neşe getiriyor!! Üstelik sadece “Onları çerçeveleteceğinden EMİNİM” demedi.

Gönderisi paylaşıldığından bu yana 1,8 milyon görüntüleme ve 1,9 milyon beğeni aldı.

“Uçakta babanın sana bakma şeklini seviyorum. Kendini kutsanmış hissediyor,” diye yorum yaptı birisi.

Başka bir kişi, “Bu rol kalbimi tamamen dolduran saflık ve güzel duygularla dolu” diye ekledi.

Üçüncü bir kullanıcı ise şöyle konuştu: “O gurur verici duygu”

Birisi “OMGGGGG BU ÇOK İÇİMİ ISINDIRICI” dedi

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın