Kadın ABD’de McDonald’s’ta Zayn Malik ile tanışıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Şarkıcının “hayatımın aşkı” olduğunu söyledi.

En sevdiğiniz yıldızla tanışmak başlı başına bir deneyimdir. Pek çok hayran, en sevdikleri yıldıza bir göz atmak için otellerinin, rezidanslarının ve etkinliklerinin önünde bekliyor. Ancak sevilen biriyle beklenmedik bir yerde karşılaşmak herkes için unutulmaz bir gün yaratabilir. Benzer bir olay, ABD’deki McDonald’s’ta İngiliz şarkıcıyla tanışan bir kadının başına geldi. Toplantıdan “şok” olduğunu ve bunaldığını söyledi.

Hija de Chayanne adı altında yaşayan kadın.” Takip gönderisinde kendisine birçok soru sorulduğunu ve kesin bilgi vereceğini ekledi.

Çok mutluyum.
❤️‍🩹

Hayatımın aşkıyla McDonalds’ta karşılaşacağımı hiç düşünmezdim. @Zayn Malikpic.twitter.com/YOJzr9yVkX

🦁
Hija de Chayanne
🐮
(@vaneee2001) 10 Ekim 2023
“Zayn nasıl kokuyor?” Gerçekten çok yoğun bir kokusu var, kokuyu nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama gerçekten çok lezzetli kokuyor” diye ekledi. “Onunla nasıl tanıştım? McDonalds’ta yemeğimi bekliyordum ve restoranın arka kapısında belirdi ve ben şok oldum ve dövmeleri incelemeye başladım, bu arada mekandaki tek müşteri bendim. Biraz bekledim, “Sinirlerin kaybolması üç dakika sürdü” diye devam etti.

3. Ona ne dedim? Aslında o an aklıma gelen kişisel sözleri söyledim (bir işçi de onunla fotoğraf çektirdi) ve o da bize sadece selfie çekebileceğini söyledi, ardından işçiler gitmeye başladı ama sanırım bunalmış hissetti ve ayrılmaya karar verdi pic.twitter.com/fCFx3Gk5fA

🦁
Hija de Chayanne
🐮
(@vaneee2001) 11 Ekim 2023
Paylaşımı sonlandıran kadın şunları söyledi: “Aslında o anda aklıma gelen kişisel sözleri söyledim (bir işçi de onunla fotoğraf çektirdi), o da bize sadece selfie çekebileceğini söyledi. ama sanırım bunalmış hissetti ve ayrılmaya karar verdi.

Gönderi paylaşıldığından bu yana üç binin üzerinde görüntüleme ve sekiz binin üzerinde beğeni topladı.

“Tebrikler! Paylaşım için teşekkürler. Bu yüzü çok özledik!!” dedi bir kullanıcı.

“AMAN TANRIM!! Ben senin için çok mutluyum!!! Başka bir kişi, “Tebrikler, çok sevimli ve sevimli görünüyor” diye ekledi.

Üçüncüsü şunu ekledi: “McD gibi bir yer, hayatımın aşkıyla tanıştığın yerdir.”

Dördüncü bir kişi, “Bu manzaraları her zaman çok geç fark ediyoruz, ancak sonunda birisi onu dışarıda görüyor” dedi.

Beşinci bir kişi “Zayn’le bu şekilde tanışma sırası bana ne zaman gelecek?” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın