Japonya Büyükelçisi Hiroshi Suzuki, Rishikesh'teki Ganj Nehri'ni ziyaret ederek yoga öğrenmeye çalışıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Hiroshi Suzuki'nin sıklıkla Hindistan şehirlerini keşfederken ve yerel lezzetlerin tadını çıkarırken görülüyor.

Japonya'nın Hindistan Büyükelçisi Hiroshi Suzuki, ülkemizi, onun çeşitli kültürünü ve zengin mutfağını keşfetmeyi çok seviyor. Bay Suzuki, Varanasi'de sokak yemeklerinin tadını çıkardıktan sonra Uttarakhand'daki Rishikesh'e bir geziye çıktı ve hac kasabasının sakin güzelliğinin tadını çıkardı. Tutkulu bir sosyal medya kullanıcısı olan Japon büyükelçisi, X'teki gezisinden birkaç güncelleme paylaştı. İlk resimde Bay Suzuki'nin geniş bir gülümsemesi, ayaklarını kutsal Ganj Nehri'nin soğuk sularına daldırırken kolları havada görülüyor.

Fotoğrafa sadece “Rishikesh'teyim!” şeklinde bir başlık yazdı.

Buradaki resme bakın:

Rishikesh'teyim! pic.twitter.com/xlbBM4pvOp

— Hiroshi Suzuki, Japonya Büyükelçisi (@HiroSuzukiAmbJP) 3 Ocak 2024
Ayrıca bir eğitmenden yoga öğrenirken görüldüğü geziden bir Haber daha paylaştı. Videoda talimatlara göre esneme, ısınma ve yoga pozları uyguladığı görülüyor.

“Rishikesh'te yoga öğreniyorum” diye yazdı.

Videoyu buradan izleyin:

Rishikesh'te yoga öğreniyorum!!! pic.twitter.com/GagfhK3Fc6

— Hiroshi Suzuki, Japonya Büyükelçisi (@HiroSuzukiAmbJP) 3 Ocak 2024
Olumlu gönderilere tepki gösteren bir kullanıcı şöyle yazdı: “Bharat'a ve kültürüne olan sevginiz muhteşem.”'

Bir başkası şu yorumu yaptı: “Mükemmel, vücutlarımız esnek hale gelinceye kadar herkes birkaç gün çabalıyor ve sonra bu bir esinti haline geliyor.”

Üçüncüsü şöyle dedi: “Haha! Pratik yapmaya devam edin efendim! “Yoga beden ve zihin için harikadır.”

Dördüncüsü şunu ekledi: “Ülkenin sunduğu her şeyi benimsediğiniz için size teşekkür ederiz efendim.”

Beşincisi şunu ekledi: “Şimdiye kadar bulunduğum en sakin ve enerjik yerlerden biri.” “Gerçekten baş döndürücü dağlar.”

Özellikle elçi 2022'de Hindistan'a geldi ve o zamandan beri Hint yemeklerine olan sevgisinden dolayı sosyal medyada fenomen haline geldi. 61 yaşındaki büyükelçinin Hint lezzetlerini tadarken çekilmiş Haberları birçok kez viral oldu. Birkaç gün önce Kuzeydoğu yemeklerini keşfetti ve deneyimlerini X'te paylaştı.

Bir Haber yayınlayarak Şef Joel Basumatari'nin hazırladığı Naga menüsü olduğunu paylaştı. “Nagaland'ın yıldız şefi Joel Basumatari'nin hazırladığı harika bir akşam yemeğinin tadını çıkardım. Şef Joel dünya çapında Kuzeydoğu mutfağını tanıtıyor. Ona gelecekte başarılar diliyorum!!” yazısını X gönderisinin başlığına yazdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın