Jaipur Belediye Şirketi Web Sitesi Komik Şikayet Kayıt Seçenekleri İle Viral Hale Geliyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Gönderide “Jaipur Belediyesi web sitesi geliştiricisi çılgın” dedi.

Birçok hükümet web sitesi resmi olma eğilimindedir; Hintçe, İngilizce ve diğer resmi dillerde içerik sunar. Ancak Jaipur Municipal Corporation – Greater, web sitesinde Hinglish yaklaşımını benimseyerek kullanıcıların herhangi bir sıkıntı yaşamadan şikayette bulunmalarını kolaylaştırarak öne çıkıyor.

Bireyler kendi bölgelerinde şikayette bulunmak için bir devlet kurumunun web sitesini ziyaret ettiğinde, onlara yerel halkın çoğunluğu için bağ kurulabilir ve anlaşılması kolay Hinglish seçenekleri sunulacak.

Öte yandan, birisi kendi bölgesindeki sokak hayvanları hakkında endişelerini dile getirmek istediğinde site şöyle seçenekler sunuyordu:Henüz derecelendirme yok,” Ve “Kutta pagal, şu anda emekliyim,”diğerlerinin yanı sıra.

Bir Kullanıcı, çevrimiçi olarak yayınlarken “Jaipur Municipal Corporation web sitesi geliştiricisi yenilikçi” yorumunu yaptı ve geliştiriciyi bu benzersiz yaklaşımdan dolayı övdü.

Gönderide “Jaipur Belediyesi web sitesi geliştiricisi çılgın” dedi.

Viral gönderiyi burada bulabilirsiniz:

Jaipur Belediyesi web sitesi geliştiricisi çılgın pic.twitter.com/HRKg9hJjqr

— Bateman (@baldaati) 10 Temmuz 2024
Gönderi 10 Temmuz'da paylaşıldı ve o zamandan beri netizenlerin dikkatini çekiyor.

Bir kullanıcı şu yorumu yaptı: “Buradaki sorunun ne olduğunu anlamıyorum. Çünkü konuşma dili bu. Bu, sizin komşunuzun ve benim komşumun konuştuğu dildir. Sıradan vatandaş şikayette bulunmak isterse bunun onun işini kolaylaştıracağını düşünüyorum.”

Başka bir kullanıcı şöyle yazdı: “Bunun aslında iyi bir şey olduğunu düşünen tek kişi ben miyim, çünkü şikayetler konusunda daha spesifik oluyorlar, çünkü o zaman işlenmesi daha kolay oluyor.”

“Bu bir portalın nasıl olması gerektiğine dair en iyi örnek. Kullanıcıya özel tasarlanmış, kullanımı kolay. Sahadaki çalışanın anladığı konuyla ilgili tüm önemli bilgilere sahip olduğunu biliyorum. Üçüncü kullanıcı X'e “İngilizce yok, kafa karışıklığı yok” diye yazdı.

Daha fazla güncel haber için buraya tıklayın