İnternet Tepkisi: Berber, annenin kanserle savaşmasına yardımcı olmak için saçını kazıdı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Sağlıklı Haber Guilherme Magalhaes tarafından Instagram’da paylaşıldı.

Kanserle mücadele kolay değil, yorucu bir süreç. Bu durumdan muzdarip insanlar, başkalarından sürekli destek ve şefkat ister. Sosyal medyada bir berberin kanser teşhisi konan annesinin saçlarını kazıdığı bir Haber dolaşıyor. Adam iç açıcı bir jestle annesinin saçını kazıdıktan sonra kafasını da kazıtıyor. Ama hepsi bu kadar değil, meslektaşlarının dostça hareketi internette herkesin kalbini kazanıyor.

Sağlıklı Haber Guilherme Magalhaes tarafından Instagram’da paylaşıldı. Videoda sandalyeye oturan bir kadın, salonda kuaför olarak çalışan oğluna saçını kazıtıyor. Birkaç saniye içinde oğul annesine destek olmak için saçını kazıtıyor. Meslektaşları da aynı şeyi fark eder ve onunla birlikte saçlarını kazıtır. Kanser hastası, erkeklerin nazik hareketini görünce gözyaşlarına boğuldu.

Gönderi, yayınlanmasından bu yana 47,8 milyondan fazla görüntülendi ve 3,8 milyon beğeni aldı.

Bir kullanıcı “Ben ağladığımda sen de ağla” dedi.

“Günümün en iyi Habersu!!! Hayırlı olsun” dedi bir başkası.

Üçüncü bir kullanıcı ekledi: “Bu en güzel destek. Bu nezaketi göstermek için çocuklarıma Haberyu oynattım.”

“Tanrı yolculuğunuzu kutsasın! Güçlü kalın Bayan Claudia, biz birlikteyiz” yorumunu yaptı bir kullanıcı.

Bir kullanıcı “Onlar için daha fazla güç” diye ekledi.

“Ne harika bir tavır, dünyada daha fazla şefkat için, bunun gibi daha fazla insan için, bulması zor, tanrı seni her zaman korusun, iyi kalbin için, herkes bir sonrakini düşünmüyor, aile olsun ya da olmasın, bunu gururla görüyorum. Bir internet kullanıcısı, “Dünya tamamen kaybolmadı, dünyada hala iyi insanlar var” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın