İngiliz kadın, oda arkadaşlarının yemeğini çalmasını engellemenin tuhaf yolunu açıklıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Birçok İnternet kullanıcısı eylemleriyle eğlendi

Daha önce oda arkadaşlarınızla veya oda arkadaşlarınızla yaşadıysanız, eşyalarınızın çalınması veya yanlış yere konması korkusunu biliyor olabilirsiniz. Mutlak en kötü şey, yemeğinizi izinsiz almaları ve tekrar doldurmamalarıdır. Zamanla, bu tür davranışlar oldukça can sıkıcı hale gelir.

Geçenlerde aynı şeyi yaşamış olan bu kadınlardan biri, bu tür hırsız oda arkadaşlarını caydırmak için bir numara ortaya çıkardı.

İngiliz kadın, oda arkadaşlarının yemeğini çalmasını engellemek için kullandığı tuhaf bir yöntemi açıkladıktan sonra viral oldu. Sarah isimli kullanıcı, Tiktok’ta acımasız ev arkadaşlarının sürekli çalması nedeniyle kendi yemeğini “zehirlemek” zorunda kaldığını söyleyen bir Haber yayınladı. New York Postası bildirildi.

Şey, tam olarak “zehir” değildi, ama bol miktarda tuz ekledi. Ancak ekrandaki yazı birçok kullanıcıyı şaşırttı ve korkuttu.

Ekrandaki yazıda “Oda arkadaşlarım sürekli çaldığı için yemeğimi zehirlemek zorunda kaldığım iki yıl öncesine geri dönüyorum” yazıyordu.

Videoda, üniversite öğrencisinin bir kutu İngiliz organik yağsız süte sofra tuzu eklediği görülüyor. Sonra kutuya biraz daha tuz döktü ve salladı. Artık kirlenmiş sütü buzdolabına geri koyacağını ve “birinin içmesini bekleyeceğini” açıklayarak Haberyu bitirdi.

“Yani insanlar sütümü içip buzdolabına boş olarak geri koymak istiyor.” “Yani kimin kim olduğunu göreceğiz,” diye açıkladı Sarah.

Altyazıda, “Ve kesinlikle pişman değilim ve evet biri içti” yazdı.

Birçok netizen onun hareketine güldü, bazıları ise tuzun fare zehri olduğunu düşündükleri konusunda şaka yaptı. Diğerleri de onu destekledi ve yöntemine katıldıklarını belirtti.

Bir kullanıcı, “Bunu sevdim çünkü düşük olduklarında AŞAĞIYA geçiyorum” yorumunu yaptı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın