IndiGo hostesi annesi, meslektaşı ve internet için özel duyuru yaptı duygulandırdı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Anne-kızın duygusal anları gündem oldu

Anneleri onurlandırmak ve kutlamak için özel bir gün olan Anneler Günü dün dünya çapında kutlandı. Sosyal medya, anne ve çocuk arasındaki özel bağı vurgulayan sevimli gönderilerle doluydu. IndiGo bu günü kutlamak için internetin dikkatini çeken güzel bir Haber da paylaştı. Videoda bir IndiGo hostesi ve aynı zamanda aynı havayolunun kabin ekibi üyesi olan annesi yer alıyor.

IndiGo, Haberyla birlikte “Anneler Günü’nü yerde ve havada her zaman arkamı kollayan herkesin Anneler Günü kutlu olsun” şeklinde tweet attı.

Videoyu buradan izleyin:

Yerde ve havada her zaman arkamı kollayan herkesin Anneler Günü kutlu olsun. #Anneler günün kutlu olsun#goIndiGo#IndiaByIndiGopic.twitter.com/gHLZBZRmra

— IndiGo (@IndiGo6E) 14 Mayıs 2023
Video açılıyor ve hostesin kendisini yolculara Nabira Sashmi olarak tanıttığını ve ardından annesini tanıttığını gösteriyor. Gemide aynı kabin ekibinin bir üyesi olarak onu ilk kez üniformalı gördüğünü belirtiyor.

“Soyunma odasında bütün işi yaptığını gördüm ve bugün onun yerine geçtim. Son altı yıldır onun bu genel seslendirme sisteminde konuştuğunu gördüm ve bugün nihayet onun adına konuşma günü.” “Umarım bugün onu gururlandırırım” diyor Bayan Sashmi.

Güzel duyuruyu duyan anne, kızını yanağından öpmeden önce sevinç gözyaşları döker. Bu sırada yolcuların ikili için tezahürat yaptığı ve alkışladığı görüldü.

Duygusal anne-kız anı viral oldu ve insanlar işbirliği yapma fırsatı için IndiGo’ya teşekkür etti. Birçoğu da onlara gelecekleri için iyi şanslar diledi.

Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Kalbe dokunan aşk.” Anneler gününüz kutlu olsun. Günümü güzelleştirdi.” Bir başkası, “Fark yaratıyor!” “Anneler Günü’nde anne ve kızı aynı uçağa bindirmek Indigo’nun personel departmanından güzel bir jest.” Kızı da Haberyu tweetledi ve şöyle yazdı: “Sonunda hayalini yaşadı.”

Sonunda rüyayı yaşadı
💙
https://t.co/wFWNSavOcM

— Bira
✨
🖤
(@Bira_Hathor) 14 Mayıs 2023
Üçüncüsü ekledi: “Anneler Günü çok ama çok mutlu! Kariyerinizde en iyi dileklerimle!” Dördüncüsü, “Bunu görünce ağladım” dedi. “Bir anne-kız için gurur verici an.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın