İlayda Şeker, İsmail Balaban’a ‘Kocam’ deyince olay oldu!

celikci

New member
Survivor macerası son bulduktan daha sonra memleketi Antalya’ya dönerek nişanlısı Gamze Atakan’dan ayrılan İsmail Balaban, İlayda Şeker ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Evliliğe yeşil ışık yakan İlayda Şeker’in, İsmail Balaban’ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban ile düğün alışverişine çıktığı argüman edildi. Toplumsal medyayı sallayan fotoğrafın, Antalya’da düğün alışverişi yapılan bir pasajda çekildiği öne sürüldü.

İlayda Şeker’in, İsmail Balaban ile spor yaptığı görüntüde, Balaban’a ‘Kocam’ kelamıyla hitap etmesi ise ünlü çiftin sevenlerine, ikinci bir şok yaşattı. Toplumsal medya kullanıcıları, Şeker’in ”Kocam” kelamını, ‘evlilik itirafı’ olarak yorumladı.

İlayda Şeker, geçtiğimiz günlerde takipçisinden gelen ”Düğün ne vakit?” sorusuna, ”Arkadaşlar, farkında mısınız bilmiyorum lakin ben Antalya’da yaşıyorum. Sizce niye?” karşılığını vermişti.

Şeker’in, ”Kendini beş yıl daha sonra nerede görüyorsun?” sorusuna verdiği ”Antalya Elmalı’da” karşılığı da, magazin gündemine bomba üzere düşmüştü.

Survivor İlayda, İsmail Balaban ile aşklarını ilan ettikten daha sonra toplumsal medya hesabında değişikliğe gitmişti. Daha evvel savlı paylaşımlarda bulunan Şeker’in, Balaban’ın isteği üzerine birtakım fotoğraflarını sildiği tez edilmişti. (Milliyet)

Evliliğe yeşil ışık yakan İlayda Şeker’in, İsmail Balaban’ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban ile düğün alışverişine çıktığı tez edildi. Toplumsal medyayı sallayan fotoğrafın, Antalya’da düğün alışverişi yapılan bir pasajda çekildiği öne sürüldü.

İlayda Şeker’in, İsmail Balaban ile spor yaptığı görüntüde, Balaban’a ‘Kocam’ kelamıyla hitap etmesi ise ünlü çiftin sevenlerine, ikinci bir şok yaşattı. Toplumsal medya kullanıcıları, Şeker’in ”Kocam” kelamını, ‘evlilik itirafı’ olarak yorumladı.

İlayda Şeker, geçtiğimiz günlerde takipçisinden gelen ”Düğün ne vakit?” sorusuna, ”Arkadaşlar, farkında mısınız bilmiyorum lakin ben Antalya’da yaşıyorum. Sizce niye?” karşılığını vermişti.

Şeker’in, ”Kendini beş yıl daha sonra nerede görüyorsun?” sorusuna verdiği ”Antalya Elmalı’da” cevabı da, magazin gündemine bomba üzere düşmüştü.

Survivor İlayda, İsmail Balaban ile aşklarını ilan ettikten daha sonra toplumsal medya hesabında değişikliğe gitmişti. Daha evvel argümanlı paylaşımlarda bulunan Şeker’in, Balaban’ın isteği üzerine birtakım fotoğraflarını sildiği tez edilmişti. (Milliyet)