Haydarabad polis çiftinin düğün öncesi silahlı çatışması karışık tepkilere ve ‘tavsiyelere’ yol açtı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Videodaki Ravuri Kishore ve K Bhavana çifti ağustos ayında evlendi.

Son zamanlarda düğün öncesi fotoğraf çekimleri düğün hazırlıklarının ayrılmaz bir parçası haline geldi ve insanlar her zaman diğerlerinden sıyrılmak için özel bir şeyler yapmaya çalışıyor. Haydarabadlı bir polis çiftinin düğün öncesi benzer bir Habersu sosyal medyada viral hale geldi ve netizenler arasında bir tartışmaya yol açtı. İki dakikalık Haberda, iki memurun üniformalarıyla bir polis karakoluna girerken görüldüğü, bir film sahnesini andıran bir şarkı sekansı yer alıyor. Klip daha sonra çiftin, Charminar ve Laad Bazaar da dahil olmak üzere Haydarabad’daki güzel mekanlarda şarkı söyleyip dans ettiğini gösteriyor.

İşte Haber:

#Saygınlık | İki kişilik düğün öncesi çekimi #Haydarabad “Polisler” viral oluyor. pic.twitter.com/vDkudkYSGu

— Raviteja yadav (@CRavitejayadav) 17 Eylül 2023
Video internette yayıldı ve karışık tepkiler aldı. Bazı kullanıcılar polisin polis mülkünü kişisel Habersu için kullanmaması gerektiğini söylerken, bazıları da kendilerini böylesine yaratıcı bir yaklaşımdan dolayı tebrik edip övdü.

Bir kullanıcı şunu yazdı: “Sıradan bir adam klip kaydetmeye çalıştığında.” Cep telefonlarını atıyorlar. Ama polis devletin altyapısını ve araçlarını kendi özel etkinlikleri için kötüye kullanabilir mi?” Bir başkası şu yorumu yaptı: “İstedikleri her Haberyu çekmeyi hak ettiklerini anlıyorum, ama üniforma gerçekten bunun için mi?” Ve eğer bu gerçek bir polis arabasıysa, Daha iyi bir şekilde kullanılamaz mı?”

Videoyu beğenen üçüncü bir kullanıcı şöyle yazdı: “Ne kadar güçlü bir çift.” “Tollywood not almalı.”
Dördüncüsü şunları ekledi: “Harika… yeni çifti tebrik ederim.” “Polisi bir filmde gördüm. İlk kez Polis’te bir film gördüm.”

Kıdemli IPS memuru CV Anand Haberya da tepki gösterdi ve bunda yanlış bir şey bulamadığını söyledi ancak Habernun biraz “garip” olduğunu kabul etti. Ancak kendisi, çiftin çekimden önce amirlerini bilgilendirmesi gerektiğini ve başkalarına da uygun izin olmadan çekimin tekrarlanmamasını tavsiye etmesi gerektiğini söyledi.

Şöyle yazdı: “Buna karışık tepkiler gördüm.” Dürüst olmak gerekirse, evlilikleri konusunda biraz fazla heyecanlı görünüyorlar ve bu biraz utanç verici olsa da harika bir haber. Polislik işi özellikle bayanlar için çok ama çok zor bir iştir. Ve bölümde bir eş bulmak hepimiz için bir kutlama sebebidir. İkisi polis olduğu için polis mallarını ve sembollerini kullanmalarında bir yanlış görmüyorum.

“Daha önce haber verselerdi kesinlikle çekime razı olurduk.” Bazılarımız buna kızabilir ama beni düğünlerine davet etmeseler de onlarla tanışıp onları kutsamak istiyorum. “Elbette başkalarına bunu uygun izin olmadan tekrarlamamalarını tavsiye ediyorum” diye ekledi.

Videodaki Ravuri Kishore ve K Bhavana çifti ağustos ayında evlendi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın