Haryana’lı bu yazılım mühendisi, Virat Kohli’ye esrarengiz bir benzerlik taşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Hikayesi bir Bombay İnsanları gönderisinde paylaşıldı

Dünyadaki herkesin yedi dublörü olduğuna inanılır ve popüler karakterler söz konusu olduğunda, dublörlerini görmek her zaman ilginçtir. Elon Musk’tan Rajinikanth’a, sosyal medya kullanıcıları dünyanın her yerindeki ünlülere biraz fazla benzeyen insanlar buldu. Şimdi eski Hintli kaptan Virat Kolhi’ye benzeyen biri internette şaşkına döndü.

Özellikle, Haryana’dan bir yazılım geliştiricisi olan Kartik Sharma, Virat Kohli’ye esrarengiz benzerliği nedeniyle internette popülerlik kazanıyor. Hikayesi bir gönderide paylaşıldı. Bombay halkı sık sık onu kriket oyuncusuyla karıştıran insanlardan bahsettiği yer. Ayrıca, en iyi kriket oyuncusuna hayranı olduğunu söyleyebilmek için hayatında en az bir kez Bay Kohli ile tanışmak istediğini söyledi.

“Ne düşündüğünü biliyorum ama hayır, ben Virat Kohli değilim! Ben bir yazılım geliştiricisi olan Haryana’dan Kartik Sharma. Ama evet, nereye gidersem gideyim insanlar fotoğraf çekmek için bana akın ediyor. Ve bunun dışında bir kariyer yapamasam da kriket benim gerçek tutkum ve Virat Kohli benim idolüm. Umarım bir gün hayalimi yaşayabilir ve onunla tanışabilirim!” Altyazıyı okuyun.

Videoyu buradan izleyin:

Videoda, birçok yerde kendisiyle özçekim yapmak için akın eden insanlarla birlikte görülebiliyor.

İnternet Haberyla eğlendi ve birçoğu ikisini ayırt edemediklerini söyledi. Bir kullanıcı, “Komplo teorisi… belki belirli tarihlerde Virat’ın yerini alacak ve asla bilemeyeceğiz” yazdı.

Bir başkası, “Birisine benzemekle biri gibi görünmeye çalışmak arasında fark var” yorumunu yaptı, üçüncüsü, “Aslında ona benziyorsun, şanslısın.”

Birkaç ay önce, bir yemek blog yazarı, Delhi Başbakanı’na benzeyen Arvind Kejriwal’ı fark etti ve “sohbet etmek Madhya Pradesh’in Gwalior’unda durun.

Video açıldı ve lezzetli şeyler satan Arvind Kejriwal’a benzeyen bir sokak satıcısını gösteriyor. ‘sohbet’ Gwalior sokaklarında. Satıcı, politikacıya benzer şekilde giyinmişti, hatta ikonik Kejriwal gözlükleri ve imza şapkası ve süveteri vardı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün seçilmiş Habersu

Video: Delhi trafik polisi askıya alınan Koreli adamdan 5.000 rupi aldı