Google çalışanları için tipik bir iş günü

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Saloni Rakholiya, Google'da yazılım mühendisi

Bir Google yazılım mühendisinin günlük rutinini gösteren bir Haber büyük ilgi gördü ve izleyicilere Google'ın çalışma ortamı ve çalışanlarına sunulan çeşitli avantajlar hakkında içeriden bir bakış açısı kazandırdı.

Güne sabah 9:20'de başlayan Saloni Rakholiya, programını kontrol etmek ve Google'dan muhteşem bir kahvaltının tadını çıkarmak da dahil olmak üzere sabah rutininden kesitler paylaşıyor. Çeşitli yemeklerden oluşan kahvaltı çeşitleri, şirketin farklı tercihlere hitap etme iddiasının altını çiziyor.

Gün boyunca Saloni, ofisteki spor salonunda hızlı bir egzersiz gibi iyi zamanlanmış molalarla noktalanan toplantıları ve programlama oturumlarını koordine ediyor. Videoda ayrıca mevcut atıştırmalıkların bolluğu vurgulanıyor ve Google'ın çalışan memnuniyeti ve refahını sağlama çabaları vurgulanıyor.

Öğle yemeği zamanı, mutfak lezzetleri için başka bir fırsat sunar ve çeşitliliği ve mükemmelliği ile etkileyici yemek seçenekleri sunar. Video, dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden birinin iç işleyişini çevreleyen entrikaları ve çalışanlarına sunduğu faydaları yansıtıyor.

Bir Instagram kullanıcısı “Yemek beni Google'a katılmaya motive ediyor” dedi.

Başka bir kullanıcı, “İşe dönmemeye karar vermiştim ancak bu Haberyu izledikten sonra Google için çalışabileceğimi düşündüm” dedi.

Üçüncü bir kullanıcı, “Görünüşe göre işiniz yemek yemek ve molalarda biraz iş yapıyorsunuz” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın