Girişimci lüks saat satıyor ve hediye olarak Keşmir cevizi ve rajma alıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kullanılmış saat Srinagar'daki bir kişiden satın alındı.

Srinagar'da bir adam lüks saatini bir yabancıya sattıktan sonra yaşadığı harika deneyimi paylaştı. Indiagold'un kurucu ortağı Deepak Abbot, paylaşımında bu jestten derinden etkilendiğini ve “yabancının düşünceliliğine” minnettarlığını ifade edecek hiçbir sözü olmadığını ifade etti.

Bay Abbot, kullanılmış bir Garmin Fenix 7x Solar Sapphire'i satmak için Aralık ayında X'te bir paylaşım yaptı. “Kullanılmış Garmin Fenix 7x Solar Sapphire satın almak isteyen var mı? Eğer ilgileniyorsanız lütfen beni arayın. Son derece iyi bir fiyata mevcut” diye yazdı saatin resimlerini paylaşırken.

Buradaki yazıya bakın:

Bunu Srinagar'daki birine sattım. Bu tamamen ticari bir anlaşmaydı (bilinmeyen bir kişiyle) AMA bana hediye olarak kocaman bir paket Keşmir cevizi ve Rajma paketi gönderdi. Bu kadar nezaket ve nezakete diyecek sözüm yok. Dokunuldu!!! https://t.co/W3Tpv9ZgCT

— Deepak Abbot (@deepakabbot) 9 Ocak 2024
Birkaç gün sonra Bay Abbot, kullanılmış saatin Srinagar'daki bir kişiden satın alındığını söyledi. Bunu satın alan yabancıdan da hediyeler aldığını paylaştı. Şöyle yazdı: “Bunu Srinagar'daki birine sattım. Tamamen ticari bir anlaşmaydı (bilinmeyen bir kişiyle) ama bana hediye olarak kocaman bir paket Keşmir cevizi ve Rajma paketi gönderdi. Bu kadar nezaket ve düşünceliliğe diyecek sözüm yok. “Dokundum!”

Bunu Srinagar'daki birine sattım. Bu tamamen ticari bir anlaşmaydı (bilinmeyen bir kişiyle) AMA bana hediye olarak kocaman bir paket Keşmir cevizi ve Rajma paketi gönderdi. Bu kadar nezaket ve nezakete diyecek sözüm yok. Dokunuldu!!! https://t.co/W3Tpv9ZgCT

— Deepak Abbot (@deepakabbot) 9 Ocak 2024
Yayınlanmasından bu yana gönderi X'te 35.000'den fazla görüntüleme ve çok sayıda yorumla viral hale geldi.

Bir kullanıcı şöyle yazdı: “İyi insanlar her yerdedir, harika insanlar Tanrı tarafından gönderilir.”

“Çok tatlı! Başka bir kullanıcı, gününüzü aydınlatan beklenmedik şeyler bunlar” diye yazdı.

Üçüncü kullanıcı, “Bunun gibi iç açıcı hikayeler bana insanlık adına umut veriyor” diye yazdı.

“Annem Bangalore'da kapı kapı dolaşan birkaç Keşmirli adamdan kıyafet satın aldı. Ceviz de verdiler. Dördüncü kullanıcı, “Cevizlerin aldığımız kıyafetlerden daha pahalı olduğunu düşünürdüm” dedi.

“Taksi fiyatlarını her zaman 10'un en yakın katına yuvarlamaya özen gösteriyorum. Hatta bazen 100'e kadar. Kuch nahin toh ek bedava ki chai toh ho hi jaati hai,” diye yorum yaptı beşinci kullanıcı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın