Fenerbahçe | Jorge Jesus: Alioski’nin birinci maçında güzel bir performans gösterdiğini düşünüyorum

celikci

New member
Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi Play-Off Çeşidi birinci maçında Austria Wien ile karşı karşıya geldi. Sarı-Lacivertliler çabayı 2-0 kazandı. Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Jorge Jesus: ‘’hiç bir teknik yönetici maçtan evvel maçta neler olacağını bilemez ancak kadrosunu en düzgün biçimde maça hazırlar. Bugün, grubumuz bilhassa defansif tertip manasında fazlaca güzeldi ve 2-0 net skorla ayrılıyoruz buradan. Bize bu tipi garanti etmese de ikinci maç öncesi bir rahatlık verdiği kesin. Benim için ülkü 11 diye bir şey yok. Her maça farklı bir 11 ile çıkmak durumundayız 3 günde bir maç yaptığımız için. 3 günde bir maç yapan kadroların bunu yapması gerekiyor sakatlık risklerini azaltmak için. Alioski’nin birinci maçında uygun bir performans gösterdiğini düşünüyorum. Onu oyundan aldım zira hem yorgunluğu vardı birebir vakitte sarı kart riskinden dolayı onu oyundan aldım lakin birinci maçında epey düzgün bir performans gösterdi.’’ dedi.