Elon Musk’ın bir sumo güreşçisiyle dövüştüğü eski fotoğraf viral oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bay Musk’ın bu nostaljik fotoğrafı internette viral oldu.

Milyarder Elon Musk, Twitter’ın kontrolünü ele geçirdiğinden beri manşetlerde yer alıyor. Ancak bu kez Musk’ın bir sumo güreşçisiyle dövüştüğü eski bir fotoğraf internette viral oldu. Gerileme yazısı, Bay Musk’ın hayranlarını ve destekçilerini onun fiziksel gücüne hayran bıraktı.

Görüntü, kendisini DogeDesigner adıyla tanımlayan bir kullanıcı tarafından mikroblog sitesinde paylaşıldı. “Elon Musk bir sumo güreşçisiyle dövüşüyor. @elonmusk,” yazının başlığını okur.

Tesla patronunun yanıtladığı: “Bel fıtığı nedeniyle -8 yıllık ağrı”. Tweet’i paylaşıldığından beri beş milyon kez görüntülendi.

~8 yaş Bel fıtığından kaynaklanan ağrı

— Elon Musk (@elonmusk) 5 Mart 2023
“Vay! O da? Peki hangi macerayı yaşamadın?” diye sordu bir kullanıcı.

“Yine de dünyanın zirvesine tırmanmayı başardınız… gerçekten ilham verici,” diye ekledi bir başkası.

Musk, fotoğrafı ilk olarak geçen yıl Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun milyarderin eski bir KGB ajanı olan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile savaşma yeteneğine sahip olup olmadığı hakkındaki sorusuna yanıt olarak yayınlamıştı. “Kardeşim, elbette kazanmanı dilerim ama gerçek şu ki kong fu Habernu görmedim” diye yazdı.

Abi tabi ki kazanmanı dilerim ama gerçek şu ki…
😂

Kong fu Haberlarını görmedim.

— CZ
🔶
Binance (@cz_binance) 14 Mart 2022
Tesla milyarderi fotoğrafla birlikte şu yanıtı verdi: “Fırlatmayı başardım ama bu bana c5-c6 disk yırtılmasına ve 8 yıllık mega sırt ağrısına mal oldu!” Sonunda c5-c6 disk füzyonu ile düzeltildi.”

Binance CEO’su gözle görülür şekilde etkilendi ve şöyle dedi: “Kahretsin, saygılar! Senin bu yönünü bilmiyordum. Ayrıca yakın zamanda küçük bir sırt ameliyatı geçirdim. Hala sırtımı güçlendirmek için antrenman yapıyorum.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Ashram üst geçidi 2 ay sonra yeniden açılırken, Delhi’den Noida’ya giden yolcular için iyi haber