Elon Musk açık meydan okuma yayınladı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Elon Musk, Zuckerberg'le her yerde, her zaman ve her kuralla savaşmaya hazır olduğunu söyledi.

Teknoloji girişimcisi Elon Musk, meta-CEO Mark Zuckerberg ile olan düşmanlığını yeniden alevlendirdi ve onu bir kez daha savaşmaya çağırdı. Bu kez sosyal medyadaki bir gönderiye yanıt olarak Musk, “her yerde, her zaman, her kuralla” savaşmaya istekli olduğunu açıkladı.

Bu zorluk, Platform X'teki (eski adıyla Twitter) bir kullanıcının, Musk ile Zuckerberg arasındaki olası bir kavga hakkında şaka yapan bir tur rehberiyle yaptığı konuşmayı paylaşmasının ardından geldi.

“Turdan sonra tur rehberine Elon-Zuck kavgasını sordum, o da güldü ve 'Bunu görmek isteriz' dedi. Sonra kısaca Dogecoin'den bahsetti, ben de ona biraz bahşiş verdim: “Bundan sonra Doge” diye paylaştı kullanıcı.

Elon Musk coşkuyla yanıt verdi ve geçen yıl başlayan rekabet hakkındaki tartışmaları yeniden canlandırdı.

“Zuck'la her yerde, her zaman ve her kuralla savaşmaya hazırım. LFG!!!” yorumunu yaptı Elon Musk.

Zuck'la her yerde, her zaman ve her kurala göre savaşmaya hazırım. LFG!!!

— Elon Musk (@elonmusk) 5 Mart 2024
İki teknoloji devi arasındaki düşmanlık ilk olarak Haziran 2023'te Musk'ın Meta'nın bir sosyal medya rakibi kurma planlarını eleştirmesiyle ortaya çıktı. Şirketin haberi çıktığında Musk, Zuckerberg'in sosyal medyada tekel sahibi olduğuna dair endişelerini alaycı bir şekilde tweetledi.

Zuckerberg'in jiu-jitsu becerileriyle ilgili şakacı bir uyarının ardından Musk, çıtayı yükseltti ve kafes dövüşü yapılmasını önerdi. Bu, Zuckerberg'in mücadeleye katılmasına ve basit bir mesajla meydan okumayı kabul etmesine neden oldu: “Konumu gönder.”

Bu ileri geri hareket, kavganın gerçekten gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda internette spekülasyonlara yol açtı. Her ne kadar üslup şakacı görünse de teknoloji devlerinin sekizgendeki farklılıklarını gerçekten çözüp çözmeyeceklerini zaman gösterecek.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın