Dünyanın en uzun dile sahip adamı bir dünya rekoru daha kırdı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Nick Stoeberl dünyanın en uzun diline sahip.


Onları tutan bir adam Guinness dünya rekoru Dünyanın en uzun dili, diliyle en hızlı beş Jenga bloğunu kaldırmak için yeni bir Guinness Dünya Rekoru kırdı.

10.1 cm ile en uzun dil (erkek) rekorunu elinde tutan Nick Stoeberl (ABD), resim yapma becerisini diliyle gösterdi. Şimdi bu sıra dışı performansla yeni bir rekora imza atıyor.

Göre Guinness Rekorlar Kitabı, Salinas’tan Nick Stöberl, 55.526 saniyede beş Jenga bloğunu bir yığından çıkarmayı başardı.

Videoyu buradan izleyin:

biri ol dedi Guinness dünya rekoru Tutucu hayatını değiştirdi.

“Farklı ülkelere seyahat edip her türlü kültürü görme, iyi insanlarla takılma ve iyi yemek yeme fırsatım oldu” dedi. “Çok eğlenceli ve kitaplara çocukken baktım, bu yüzden içinde olmak bir onur – çok büyük.”

“Ortalama dil uzunluğu üç inçten biraz fazladır: dişiler için 7,9 cm (3,11 inç) ve erkekler için 8,5 cm (3,34 inç). Benimki 10,1 cm (3,97 inç),” dedi Nick.

“Rekoru ilk kırdığımda dilimi bir şey için kullanmak istedim ve Hindistan’da bir adamın diliyle çizim yaptığı bir Haber gördüm” diye ekledi.

İlham aldığını hisseden Nick, son rekorunu kırmaya çalışmadan önce dilini zevkli sanat eserleri yaratmak için kullanmaya karar verdi.

Kayıt defterine göre, bu başarıdan önce, Nick bir dakika içinde en çok dilden buruna dokunma rekorunu kırmaya çalıştı.

Kırılacak rekor 281’di ama ne yazık ki Nick 35 sayı geride kaldı ve toplam 246 çok yorucu dilden buruna dokunuşu başardı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst