Dev Pitonlara Sarılan Kadının Videosu İnterneti Şok Etti: ‘Kabus Yakıtı’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kadın bir yılan çukurunda iki büyük piton tutuyor.

Bir caddede veya binada sürünen yılan ve pitonların Haberları çoğu zaman sosyal medya kullanıcılarını şok ediyor. Bu sürüngenlerin bazıları çok büyüktür ve dünyadaki en zehirli türler arasındadır. Bir kadının bir pitonu kucaklarken çekilmiş bir klibini Instagram’da paylaşması, platform kullanıcılarının önemli bir kısmını eğlendirdi. “Sürüngen Hayvanat Bahçesi” adıyla paylaşılan 10 saniyelik klipte, bir yılan çukurunda biri sarı iki büyük pitonla oturan kadın görülüyor.

Hayvanat bahçesi bekçisi, kapalı alandan kaçan sürüngenleri yakalamaya çalışıyor. Ekteki başlıkta, klibin kaydedilme amacının yılanlar hakkında “kısa bir eğitim Habersu” yapmak olduğu belirtildi.

“Beklendiği gibi, bu adamlar ne kadar tahmin edilemez olabiliyorlar! Sorun yok! Yüksek sesle gülmek. Yılanlardan ne bekleyebilirsiniz” başlığı devam ediyor.

Klip iki gün önce yayınlandı ve o zamandan beri iki binden fazla görüntüleme ve 14.000’den fazla beğeni topladı. Instagram kullanıcıları hem şok oldu hem de hayrete düştü.

“Aman Tanrım, bu benim için kabus yakıtı. Cesur kadın” yorumunu bir kullanıcı yaptı. Bir başkası, “Bence bu kız deli çünkü aklı başında hiç kimse onun yaptığını yapmaz” dedi.

Üçüncü bir kullanıcı ise “Sen benim kahramanımsın” dedi. Bazıları nerede olduklarını ve onunla birlikte çukura girip giremeyeceklerini bilmek istiyordu.

Bir aydan fazla bir süre önce Avustralya’dan gelen bir Haberda, fotoğraf çerçevesinin arkasında bir halı pitonunun süründüğü görülüyordu. Klip, yılan avcılığı ve sürüngen yerleştirme grubu Sunshine Coast Snake Catchers tarafından günün her saatinde paylaşıldı.

Yılan kurtarıcısı Dan Rumsey’e göre, sanat eserinin duvardan düşmesinin nedeni sürüngendi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın