Delhi Polisi “Roke Na Ruke Naina” şarkısını çok güzel söylüyor, Amaal Mallik yanıtlıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bay Rathor, Haberyu Instagram hesabında paylaştı.

Delhi’de bir polis memuru, şarkının duygusal yorumuyla sosyal medya kullanıcılarını büyüledi. “Roke Na Ruke Naina” 2017 filminden Badrinath Ki Dulhania. Viral bir Haberda, Rajat Rathor adlı bir polis memurunun, kendisine müzik aletleri konusunda yardım eden diğer iki polis memuruyla birlikte bir etkinlikte şarkıyı seslendirdiği görülüyor. Yetenekli polis memuru sahnede gitar çalarken duygusal şarkının sözlerini de güzelce söylüyor. Orijinal olarak Arijit Singh tarafından söylenen duygusal şarkının bestesi Amaal Mallik, sözlerini ise Kumaar yazdı.

Mr Rathor Haberyu Instagram hesabında “Roke Na Ruke Naina. En sevdiğim bestelerden biri.” Instagram biyografisinde şarkıcı, yazar ve besteci olduğundan bahsediyor. Polis, 45.000 takipçisi ile müzik yeteneğini sergileyen Instagram’da düzenli olarak Haberlar yayınlıyor.

Videonun altında “Pov: Tutkunuzu ve görevinizi aynı anda yapıyorsunuz” yazıyor.

Videoyu buradan izleyin:

Şarkıyı duygulu bir şekilde yorumlayışı birçok kişiyi etkiledi ve beğeni sözlerini bırakmak için yorumlar bölümünü doldurdu. Bir kullanıcı şöyle dedi: “Bu, Hindistan Silahlı Kuvvetlerinin bir ürünü. Hepinize teşekkür ederim.”

Bir başkası, “Tutkunuzu ve ruhunuzu her ikisi için de alkışlıyoruz.” Bir üçüncüsü, “Bunu bir gülümsemeyle nasıl başarabilirsin?” diye yazdı. Dördüncüsü, “Aman Tanrım, sesini seviyorum. Müzik tutkunuz gerçekten çok büyük. Evet arkada efendim Umarım hayalini kurduğunuz her şeye kavuşursunuz.” Birçok kişi de Haberya kalp ve sevgi emojileri bırakarak tepki gösterdi.

Şarkıcı Amaal Mallik de Haberya “İnanılmaz, teşekkür ederim” yazarak tepki gösterdi. Bu arada şarkının sözlerini yazan Kumaar, “Kya baat hai” yorumunu yaptı.

Daha önce, başka bir Pune polis memuru, müzik yeteneği nedeniyle viral olmuştu. Sagar Ghorpade adlı bir Pune polis memurunun ” şarkısını güzel bir şekilde yorumladığı bir Haber.Dil Sambhal Evet Zara‘ Cinayet 2 filminden internette viral olmuş ve insanları büyülemişti.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Andhra Kasabası, YSR Kongresi ile Telugu Desam partisi arasındaki şiddetli çatışmanın ardından gergin