Delhi Metrosunda bir Punjabi şarkısı eşliğinde dans eden bir kadının Habersu viral oldu ve karışık tepkiler aldı.

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video, Instagram’da 2 milyon kez görüntülendi.

Delhi Metro Rail Corporation (DMRC) vagonlarında Haber çekme yasağının tekrar tekrar hatırlatılmasına rağmen, bazı yolcular Habergrafiye düşkün olmaya devam ediyor. Şimdi, Delhi Metrosu’nda bir Punjabi pistinde dans eden bir kızın Habersu internette ilgi görüyor.

Videoda, kadının bir Delhi metro istasyonunda bir Punjabi şarkısıyla enerjik bir şekilde dans ederken kırmızı bir bluz ve gri pileli bir etek giydiği görüldü. Kaka’nın söylediği Punjabi şarkısı “Shape” ile şarkı söylerken görülebilir. Klipteki kadının itz_officialroy olduğu belirlendi ve Haber onun resmi Instagram adıyla paylaşıldı.

Altyazıda şöyle yazdı: “Evet, buna izin verilmediğini biliyorum ama bu ilk seferimi #delhi #metro’da yaptım.”

Videoyu buradan izleyin:

Video 2 milyon izlenme ile viral oldu ve karışık tepkiler aldı. Bazıları onun dansını sevip özgüvenini alkışlarken, diğerleri hoşnutsuzluklarını dile getirdiler ve DMRC’nin kuralları çiğneyenlere para cezası vermesini önerdiler.

Bir kullanıcı, “Delhi Metrosunda sıradan bir gün… İnanın bana, Delhi yakında Ohio’nun 2. versiyonu olacak.”

Başka bir kullanıcı, “Bu arada Delhi Metrosu, Metro’da tüm bunları yasakladı.”

Üçüncü kullanıcı “Çok iyi dans ediyorsun” diye yazdı.

Dördüncüsü “Güven seviyesi” yazdı.

Son zamanlarda, Delhi Metro Rail Corporation (DMRC), metro vagonlarında Instagram rolleri oluşturan kişilerin sayısında bir artış gördü. DMRC, taşıtları metro vagonlarında Haber çekmeye karşı defalarca uyardı, ancak boşuna. Geçen ay, Delhi Metrosu yolcuların araç kullanırken Haber çekmesini yasakladı.

Delhi Metrosu bir tweet’te “Seyahat edin, sorun çıkarmayın” yazdı ve “Delhi Metrosunda yolcu olun, baş belası olmayın” yazan bir grafik paylaştı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın