Çocuğun sihirli evlat edinme yolculuğunun Habersu viral oluyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Reddit'te paylaşılan Haber hızla viral oluyor.

Yerel hayvan barınağında, küçük bir çocuğun bir kedi yavrusunu sahiplenmek için yaptığı ziyaretin beklenmedik bir şekilde sevgi dolu bir hal aldığı yürek ısıtan olayların Habersu viral oluyor. Barınağa girer girmez bir kedi doğruca yanına geldi ve patileriyle ona sevgiyle sarıldı. Sosyal medya kullanıcıları o anı büyülü bir an olarak nitelendirdi ve çocuk ile kedi arasındaki bağın orada bulunan herkes tarafından hissedildiği görüldü.

Video, sosyal medya platformu Reddit'te şu başlıkla paylaşıldı: “Çocuk, yavru kedi sahiplenmek amacıyla barınağa gitti ve vardığında kedilerden biri ona sarıldı. Kedi seni seçiyor.”

Çocuk, yavru kedi sahiplenmek niyetiyle barınağa gitti ve vardığında kedilerden biri ona sarıldı.
🐈
🥺
Kedi seni seçer.
🐾
❤

byu/Delicious-Let8429 inMadeMeSmile
Çocuğun kimliği bilinmiyor ancak kedinin sevgi dolu jestinden etkilendiği görülüyor. Sahiplendirilebilecek yavru kedilerin çeşitliliğine rağmen, bu özel kedinin ruh eşini bulduğu açıktı.

Bu yürek ısıtan karşılaşmayı yakalayan viral sosyal medya Habersu, insanlarla tüylü dostları arasındaki derin bağın dokunaklı bir hatırlatıcısıdır. Çok sayıda kullanıcı Haberyla etkileşime giriyor ve Haberda tasvir edilen bariz bağ hakkında yorum yapıyor.

“Küçük çocuk arkasını dönene kadar ikna olmamıştım. Yüzündeki o kocaman gülümseme bana bilmem gereken her şeyi anlattı” yorumunu yaptı bir kullanıcı.

“Arkadaşımın kedisinin nihayet beni kabul ettiği anı hâlâ hatırlıyorum. Bu, yaklaşık bir yıl boyunca arkadaşlarımın evlerinde sürekli takılmamdan sonraydı (apartmanlarımız yakındı, yani haftada birkaç kez). Göğsümün üzerinde yürüdü ve alnını benimkine dayadı. “Bir dakika kadar öyle kaldı, bana baktı. Bundan sonra her zaman yanıma oturmak ve onu sevmeme izin vermek istedi” diye yorum yaptı başka bir kullanıcı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın