Çılgınca dövüşen iki filin viral Habersu interneti hayrete düşürdü

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video 168.000’den fazla görüntüleme ve 3.200’den fazla beğeni topladı.

Bir milli parkta kavga eden iki yetişkin filin Habersu sosyal medyada ilgi görüyor. @TheFigen kullanıcısı tarafından Twitter’da paylaşılan klip, şiddetli bir savaşa giren iki dişi gösteriyor.

“Bu iki dev arasındaki sorun nedir?” 168.000’den fazla görüntülenme ve 3.200’den fazla beğeni toplayan gönderinin başlığı.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Bu iki dev arasındaki sorun nedir?pic.twitter.com/XYEzEI5B8c

— Figen (@TheFigen_) 3 Nisan 2023
Klipte iki dev filin büyük dişleriyle birbirini ittiği ve kavga ettiği görülüyor. Bir noktada birbirlerini devirmek için ön ayaklarını kaldırdıkları bile görülebilir.

Video netizenleri şaşkına çevirdi. Nadir bulunan Haberya yorumlar kısmında ise insanlar tezahürat yapmaktan kendini alamadı. Birkaç kullanıcı da iki diş arasındaki kavga için kendi nedenlerini buldu.

Bir kullanıcı, “Tahminimce daha uzun dişleri olan daha yaşlı ve baskın boğa, daha genç olan ise kendi bölgesine meydan okuyor,” diye yazdı. “Vay canına!!! Bu oyunu yönetmek istemezdim,” diye şaka yaptı bir başkası.

Ayrıca okuyun | Çin’de bir adam yağmurda 21 saat dizlerinin üzerinde eski kız arkadaşına geri dönmesi için yalvardı.

Üçüncü bir kullanıcı, “Bunun aralarındaki bir toprak anlaşmazlığı ve/veya dişi fil yüzünden bir kavga olduğunu hayal ediyorum” yorumunu yaparken, dördüncüsü, “İki fil dövüştüğünde çimenlerin zarar gördüğünü söylüyorlar.” ilk kez görüyorum ve gerçekten de ağaçlar acı çekiyor”.

Video ilk olarak Mart ayında tarafından paylaşılmıştı. SAN Parkları “Filler dövüştüğünde, yara izlerini taşıyan çimenler ve ağaçlardır” yazısı. Klip, Güney Afrika’daki Kruger Ulusal Parkı’nda çekildi. SANParks gönderisi 85.000’den fazla beğeni ve 1.400’den fazla görüntülendi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın