Bu kadın Tinder partnerine neden onunla çıkması gerektiğini sordu ve o da bir sunumla yanıt verdi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bazıları onun çabalarından etkilenirken, diğerleri bunu özellikle özel bulmadı.

Kararların sağa veya sola kaydırılarak alındığı günümüzün dijital çağında flört kültüründe büyük bir değişim yaşandığını söylemeye gerek yok. Son on yılda Tinder, Grindr, Bumble ve Hinge gibi uygulamalar insanların tanışma ve randevulaşma şeklini tamamen değiştirdi. Ancak denizde çok fazla balık olduğundan doğru kişiyle tanışmak zor olabilir ve aynı şekilde, flört profilinizi kalabalığın arasından öne çıkarmak da zor olabilir. Günümüzde pek çok kullanıcı bu tanışma sitelerinde yaratıcılıklarını göstermeyi ve profillerini ilgi çekici hale getirmeyi seviyor. Bundan bahsetmişken: Eskiden Twitter olan X'teki bir kadın, Tinder eşleşmesine neden onunla çıkması gerektiğini sordu ve cevabı bir cümle değil, gerçek bir PowerPoint sunumuydu.

X kullanıcısı Tamanna, sunumun ekran görüntülerinin yanı sıra şunları yazdı: “Tinder ortağıma neden onunla çıkmam gerektiğini sordum ve o da bana bu PPT'nin bağlantısını gönderdi.”

Sunumda hobilerinden, beğenilerinden, yemeğe olan sevgisinden, köpeğinden ve son olarak onu iyi bir ortak olarak gören kişilerin listesinden bahsedildi. Hobileri arasında yemek yemek yer alıyor Gol Gappas, spor salonu, yüzme ve çalışma. Slaytlardan birinde şunları yazdı: “Aslında her şeye hazırım. Gece geç saatlerde oynanan chai oyunlarından dağ manzaralı Maggi randevularına kadar.”

Kendisini uygun olarak tanımlayacak kişilerin bir listesini ekleyerek sunumu sonlandırdı. Buna köpeği, komşusunun köpeği, tüm sokak kedileri ve köpekleri, lisedeki aşkı, güvenlik görevlisi ve hatta ev sahibi de dahildi.

Buradaki yazıya bakın:

Tinder ortağıma neden onunla çıkmam gerektiğini sordum ve o da bana bu ppt'nin bağlantısını gönderdi
😭
🙏
pic.twitter.com/P1FLyq0BTY

– Tamanna (@hotgirllcoachh) 27 Ocak 2024
Gönderi paylaşıldığından bu yana viral hale geldi ve 28.000'den fazla görüntüleme ve 2.400'den fazla beğeni aldı. Bazıları onun çabalarından etkilenirken, diğerleri bunu özellikle özel bulmadı.

Bir kullanıcı şunları yazdı: “Bundan sonra bunu deneyeceğim. Belki Google'ın dosya erişimini herkes için sürdürür.”

Başka bir kullanıcı şöyle yorumladı: “Bir kızla randevuya çıkmak için fazladan çaba harcamakta hiçbir sorunum yok, ancak flört uygulamalarındaki kaç kızın aynı türden veya düzeyde çaba gösterdiğini gerçekten bilmek istiyorum.” Erkekler bunu yapıyor mu?”

Üçüncü kullanıcı, “Keşke çocuklar kovalamayı bitirdikten sonra bile bu kadar çaba gösterseler” yorumunu yaptı.

Dördüncü kullanıcı, “Bir gün bu eğlenceli sunumlardan birini yapacağım” diye yazdı.

Beşinci kullanıcı şu yorumu yaptı: “En azından Tinder maçınızda iyi bir mizah anlayışı var!!”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın