Blinkit 12 Dakikada Tavan Vantilatörü Teslimatı Ekliyor, İnternet “AC Sırada” Diyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Blinkit projede Atomberg ile çalıştı.

Hızlı ticaret platformu Blinkit kısa süre önce Atomberg ile işbirliği yaptığını ve tavan vantilatörlerinin 12 dakika içinde teslim edildiğini duyurdu. Ev aletleri üreticisi Atomberg'in kurucu üyesi ve Baş İşletme Sorumlusu, işbirliğini sosyal medyada duyurdu. Şimdi Blinkit'te canlı yayındayız. Diğer e-Ticaret platformlarıyla aynı fiyat. 12 dakikada teslimat. Bakalım bu yaz kaç tane satacağız.”

Gönderi Blinkit CEO'su Albinder Dhindsa tarafından yeniden yayınlandı. Şöyle dedi: “Arindam ve ekibinin Atomberg'i ne kadar iyi inşa ettiğini görmek beni heyecanlandırıyor. Onların yolculuğunun bir parçası olacağım için heyecanlıyım.”

Arindam ve ekibinin Atomberg'i ne kadar iyi inşa ettiğini görmek beni heyecanlandırıyor. Onların yolculuğunun bir parçası olduğum için mutluyum
🙌
https://t.co/3DqZz1zoDG

— Albinder Dhindsa (@albinder) 11 Nisan 2024
Gönderi internette viral oldu ve kullanıcılardan çok sayıda tepki aldı.

Bir kullanıcı, “Burada Blinkit ile 'hayran' şakaları yapmak için pek çok fırsat var” dedi.

Bir kişi, “Blinkit yakında klima satışına da başlayacak” diye ekledi.

Üçüncüsü şunu yazdı: “AC Sırada”

Dördüncü bir kişi, “Blinkit, Amazon ve Flipkart'ı öldürüyor” diye ekledi.

One X kullanıcısı şunları söyledi: “Ya da birisi fan kurulumu için rezervasyon yaptırıp ardından fanı sipariş etmeli… hahahahaha. Tuhaf ama bunun olduğunu görebiliyorum.”

Bir kişi “Sonra bir Rolls Royce/BMW 10 dakika içinde mi teslim edilecek?” dedi.

Bir kişi, “Artık ilk yardım ve kurtarma işlemini 10 dakikada gerçekleştiriyorsunuz” diye ekledi.

Bir kişi şöyle yazdı: “Vantilatör 12 dakika içinde teslim edilecek… ama eminim bir elektrikçinin fanı monte etmesi 12 gün sürecektir…”

Bu arada Blinkit geçtiğimiz günlerde Sony ile iş birliğini ve yeni piyasaya sürülen PlayStation 5 (PS5) Slim Edition ve kontrol cihazlarını 10 dakika içinde teslim edeceğini duyurdu. Bay Dhindsa, Bengaluru, Delhi NCR ve Mumbai'deki müşterilerin yeni PlayStation 5 Slim için sipariş verebileceklerini veya PlayStation 5 Slim Digital Edition'ı satın alabileceklerini ve konsolun 10 dakika içinde teslim edilmesini sağlayabileceklerini açıkladı. Hiper yerel dağıtım platformu ayrıca PS5 DualSense kontrol cihazlarını da satın alınabilir hale getirdi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın