Bir kızın Tumse Milke Dil Ka’daki zarif Kathak performansı interneti şenlendiriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video, Instagram’da Anupriya Sharma tarafından paylaşıldı.

Dans Haberları sosyal medyada insanlar tarafından oldukça beğenilmekte ve sevilmektedir. Bir bükülme ile işleri bittiğinde daha fazla dikkat çekiyorlar. Viral olan böyle bir Haberda, popüler Bollywood şarkısında Kathak’ı oynayan bir kız görülebilir. ‘Tumse Milke Dilka’ 2004 filminden “Ana Hoon Na”Shah Rukh Khan ve Sushmita Sen ile.

Altaf Sabri, Anu Malik ve Sonu Nigam’ın şarkısının birden fazla versiyonu ve dans cover’ları olmasına rağmen, bu Kathak versiyonu özellikle birçok insanı etkiledi. Video, Anupriya Sharma tarafından Instagram’da paylaşıldı. Bayan Sharma Haberyu paylaştı ve şöyle yazdı: “Üzgünüm A. Kelimenin tam anlamıyla anladım.” Videonun başlığında “Stage tod ke aana” (Sahneyi kırın) yazıyordu.

Videoyu buradan izleyin:

Video, Bayan Sharma’yı sahnede bej bir üst ve pembe etekle gösteriyor. “Ghungros”. Şarkı çalarken, çeşitli duruşlar ve el hareketleri üstlenirken zarif ve enerjik bir şekilde Kathak’ı icra ediyor. Hiçbir ritmi kaçırmıyor ve yüz ifadeleri yerinde. Bu arada, performansı sırasında insanların onun için tezahürat yaptığı duyulabilir.

Hashtag’lere bakılırsa, Haber Delhi Üniversitesi’ndeki bir birinci sınıf öğrencisi partisinden. Paylaşıldıklarından beri, Instagram’daki yorumlar bölümü yetenekli dansçı için övgü ve takdirle dolup taşıyor. Video şu ana kadar 10.000 görüntüleme ve 1.000’den fazla beğeninin yanı sıra çok sayıda yorum aldı.

Bir kullanıcı, “Sahnenin gerçekten kırılmasını bekliyordum,” yorumunu yaparken, bir başkası, “Tam anlamıyla senin tarafından havaya uçuruldum.” Üçüncü bir kullanıcı, “Bu dansın tamamı için bir eğitime ihtiyacım var lütfen,” yorumunu yaptı. Bir başkası, “Koreonuzu çok yakında deneyeceğimden emin olacağım… tamamen aşık oldum… başardınız.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

BM yardım şefi, Türkiye depreminde en çok 28.000 kişinin öldüğünü söyledi, sayı iki katına çıkacak veya daha fazla olacak