Bir kadın 'lehenga' düğünü için Londra sokaklarında dolaşırken dikkatleri üzerine çekiyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video, Instagram'da 1.68.000 takipçisi olan İspanyol-Hintli model Shraddha tarafından paylaşıldı.


Genç bir kadının kırmızı gelinlikle Londra sokaklarında dolaşırken dikkatleri üzerine çektiğini gösteren bir Haber sosyal medyada viral oldu 'lehenga'. Video, Instagram'da 1.68.000 takipçisi olan İspanyol-Hintli model Shraddha tarafından paylaşıldı. Biyografisinde kendisini dijital pazarlamacı ve viral medya uzmanı olarak da tanımlıyor.

Videoda model ilk olarak kırmızı işlemeli bir elbiseyle gelin kılığında Londra Metrosu'nda gezintiye çıkıyor 'lehenga'ağır mücevherlerle birlikte. Trene binerken tüm gözler onun üzerindeyken, yolcular onun kıyafet seçimine hayran kalmış gibi görünüyor. Daha sonra gideceği yere varır, sokaklarda dolaşır ve aynı ilgiyi görür. Bazıları onun resimlerine tıklarken, bazıları da meraklı bakışlar attı.

Videonun başlığı şöyle: “Sizi ekran boyunca korkutuyorum.” Videonun ekinde şu yazıyor: “Londra'da desi üst ve eteğe tepkiler.”

Videoyu buradan izleyin:


Video, 1 Şubat'ta yayınlandığından bu yana 2.732.494 beğeni ve 42 milyondan fazla görüntüleme aldı.

Video internet kullanıcılarından karışık tepkiler aldı. Bazıları onun kendine olan güvenini takdir ederken, bazıları da onu “dikkat çekme davranışı” nedeniyle eleştirdi. Bu arada diğerleri onun kendi teniyle rahat etmesinden hoşlandılar ve kültürel kimliğini benimsediği için onu alkışladılar.

Bir kullanıcı şöyle dedi: “Hindistan'da insanlar senin kaçak bir gelin olduğunu düşünecek.” İkinci bir kullanıcı ise şu yorumu yaptı: “Muhteşem!” Evet, istediğini istediğin yerde giy!''

Üçüncüsü şöyle dedi: “Güveniniz.” Dördüncüsü şunu ekledi: “Hint kültürüyle gurur duyuyorum.” Beşincisi şöyle dedi: “Zarif ve güzel.”

Altıncı biri şöyle dedi: “Utanç verici.” Kim düğün lehngası giyip sokaklarda veya metro istasyonlarında böyle yürür? Hindistan'da bunu bile yapmıyorlar. “Bu insanlara biraz beğeni ve takipçi kazandırmak için “kültürel takdir” adına ilgi arama davranışı hahaha.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst