Bir adamın hickey dövmesi sosyal medya kullanıcılarını eğlendiriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Konu birbirlerine olan sevgilerini ve şefkatlerini ifade etmeye gelince, çiftler genellikle birbirlerine özel bir yemek ısmarlamak ya da abartılı bir alışveriş çılgınlığına gitmek gibi büyük çabalar sarf ederler. Ancak yakın zamanda viral olan bir Haberda genç bir adam alışılmadık bir karar verdi. Aşk ısırığını saklamak yerine, kadının ona verdiği hickey’i taklit eden bir dövmeyle onu ölümsüzleştirmeye karar verdi. Video, Sky Tattoo kullanıcısı tarafından Instagram’da paylaşıldı ve sosyal medya kullanıcılarını hayrete düşürdü.

Video, kız arkadaşının erkek arkadaşının koluna hickey vermesiyle başlıyor. Dövme sanatçısı daha sonra aşk ısırığı doğal olarak kaybolmadan önce tasarımı yeniden yaratır. Genç adamın kız arkadaşı, işlemi izlerken sabırla ve heyecanla dövmenin bitmesini bekliyor. Bitmiş sanat eserinde ısırık izi, “Peru” kelimesi ve çiftin ilişkilerinin başladığı gün olduğuna inanılan “9/16/23” tarihi yer alıyor.

Sky Tattoo’nun Instagram’da yayınladığı Haber viral oldu ve 1 milyondan fazla izlendi. Popülerliğine rağmen sosyal medya kullanıcıları bu benzersiz fikre farklı tepkiler verdi. Kimisi yaratılışı hayretle karşılarken kimisi de esprili görüşlerini dile getirdi.

Video yayınlandığından bu yana 1 milyondan fazla görüntüleme ve 5.000’den fazla beğeni aldı. Video, çevrimiçi kullanıcılardan karışık tepkiler aldı; bazıları yaratılışına hayretlerini ifade ederken, diğerleri de esprili tepkilerini paylaştı.

Bir kişi şunları yazdı: “Bhai ab tujhe 14 enjeksiyon lene honge. (Şimdi 14 enjeksiyona ihtiyacınız var).”

Bir başkası, “İşte bu yüzden kuduz oldum” yorumunu yaptı.

Başka bir kullanıcı buna basitçe “seğirme” adını verdi.

“Isse ganda dövmesi nahi dekha, söyle benim. (Cidden bu kadar kötü bir dövme görmemiştim)” dedi üçüncü bir kişi.

Dördüncü bir kullanıcı “Bugünlük bu kadar internet yeter” diye yazdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın