Bingöl’de cüzdanını kaybeden adam, kafeterya tarafından böyle bulundu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Adam Bengaluru’da cüzdanını kaybettikten sonra paniğe kapıldı. (Temsili resim)

Birçoğumuz dışarıdayken birçok eşyamızı kaybetme eğilimindeyiz. Ev anahtarları, cüzdanlar ve hatta cep telefonları olsun, hepimizin bir şeyler kaybetmiş birileri vardır veya bunları tanırlar. Çoğu zaman iyileşme şansı yoktur. Ancak, insanların kayıp eşyalarını bulmalarına yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptıkları durumlar da olmuştur. Böyle bir vaka, Bengaluru’da bir kafede cüzdanını kaybettiğini ve paniğe kapıldığını belirten bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Kullanıcı, telefon numarası olmamasına rağmen, personelin kendisini Google’da arayarak kendisine ulaşabildiklerini söyledi.

Rohit Ghumare aynı şeyi paylaşmak için Twitter’a gitti. “Bangalore farklı. Kredi/banka kartlarım ve önemli belgelerimle birlikte cüzdanımı kaybettim. Panikledim. Şaşırtıcı bir şekilde, dün gittiğim bir kafeden bir telefon aldım. Numaramı nasıl buldular? Adımı Google’da arattın. Sanırım bu @peakbengaluru anı.”

Bangalor farklı. Kredi/banka kartlarım ve önemli belgelerimle birlikte cüzdanımı kaybettim. Panikledim
🥲
, dün gittiğim bir kafeden şaşırtıcı bir şekilde telefon geldi. Numaramı nasıl buldular? Adımı google’da arattılar
🤯
😵‍💫

bence bu @peakbengaluru an

— Rohit Ghumare | Bu #DevOps adamı
✍
(@ghumare64) 26 Nisan 2023
Gönderi, paylaşıldığı günden bu yana 37.000’den fazla görüntülenme ve 383 beğeni topladı.

“Bengaluru’nun en iyisi !!” dedi bir kullanıcı.

İkinci bir kullanıcı ekledi, “Seni önce LinkedIn’de aramadıkları için hayal kırıklığına uğradım.”

“Vay,” başka bir kullanıcı yorumladı.

Bir kişi, “Vay, stresli bir durumun ortasında ne kadar iç açıcı bir hikaye” diye ekledi.

Bir kullanıcı benzer bir olayı paylaşarak, “Birkaç hafta önce benzer bir şey benim başıma geldi. iPhone’u restoran masasının üzerine bıraktım. Neyse ki faturayı numaramla birlikte masanın üzerine bıraktım. Eve gidip adam beni arayana kadar iphone’un kaybolduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. sadece bangalore’da mümkün.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın