Bengalurulu bir kadının Bumble Reach’i yatırımcı teklifine yol açıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kadın şunları yazdı: “Bu ‘Bengaluru Zirvesi’ değilse ne olduğunu gerçekten bilmiyorum.” Temsili görsel

Bengaluru:

Kişinin servetini artırmanın yollarını ısrarla aramanın Bengaluru halkı arasında derin kökleri vardır. Hindistan’ın startup merkezi olarak da bilinen bu şehirde girişimciler ve yatırımcılar gelişiyor. Bu fenomen yakın zamanda bir kadının, yalnızca muhteşem Bumble profiline dayanarak bir yatırımcıdan iş teklifi aldığı bir olayda ortaya çıktı. Hikaye, Bumble kullanıcısı Eepsita Gupta’nın “X”te bir yatırımcının flört uygulamasına aktif katılımı nedeniyle kendisine yaklaşımını gösteren bir ekran görüntüsünü paylaşmasıyla başladı.

Yatırımcı, görüşmenin başında Bayan Gupta’nın popüler Bumble profilinden para kazanabileceğini öne sürdü. Gupta ilk başta bunun abartı olabileceğini düşündü ancak konuşma hızla farklı bir yöne doğru ilerledi.

Yatırımcı, “Biliyorsunuz Bumble profilinizden para kazanmalısınız. Üzerinde bu kadar çok izlenim aldığınızda.”

Ayrıca şunları ekledi: “Fonum için bir promosyon hattı ekleyebilir ve kurucuları sermaye artırırken bana ulaşmaya teşvik edebilirsiniz. Bunlardan birine yatırım yaparsam, o şirketlere aktarılan faiz oranının bir yüzdesini sana vereceğim.”

Bayan Gupta gördüklerine inanamadığı için “Hahahaha” diye yanıt verdi, ancak yatırımcı onun ciddi olduğu konusunda ısrar etti.

Kızınıza Bumble erişimi nedeniyle taşıma teklif ediliyor.

Eğer durum böyle değilse @peakbengaluruGerçekten ne olduğunu bilmiyorum. pic.twitter.com/Qum4N4LnVM

– Eepsita Gupta (@Eepsita) 22 Eylül 2023
Daha sonra şaşkınlığını sosyal medyada şu başlıkla paylaştı: “Kızınıza Bumble erişimine göre ilgi teklif ediliyor. Eğer bu @peakbengaluru değilse ne olduğunu gerçekten bilmiyorum.”

Gönderi viral oldu ve tepkilere yol açtı. Bir kullanıcı şunları söyledi: “Bumble’daki tüm kızların benzer erişime sahip olduğundan eminim. Muhtemelen sadece etkilemeye çalışıyor.” “Bu neredeyse bir beyzbol mağazasına giren insanlara kriket sopası satmak gibi” diye şaka yaptı bir başkası.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın