Bengalurulu bir kadın, kızının doğum günü için bir araba sürücüsünün süsünü övüyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bir kişi şöyle yazdı: “İnternetteki en tatlı şey!”

Sosyal medya Bengaluru'daki insanların günlük yaşamlarıyla ilgili hikayelerle dolup taşıyor. Bu hikayeler şehrin çok kültürlü topluluğundan, bir daire kiralamaya çalışırken karşılaşılan zorluklara kadar her şeyi kapsıyor. İnternet, Hindistan'ın BT merkezindeki belirli olaylarla ilişkilendirilen bir terim olan 'Bengaluru'daki zirve anları' olaylarıyla dolu.

Geçtiğimiz günlerde Bengaluru'dan bir kadın, bir otomobil sürücüsünün üç tekerlekli bisikletini süsleyerek kızının doğum gününü kutladığı bir Haber yayınladı. Sumedha Uppal'ın X'te (eski adıyla Twitter) yayınladığı altı saniyelik Haberda aracın tek bir pembe balonla süslendiği görülüyor.

kızının doğum günüydü
🎈
pic.twitter.com/x5eE1xNW1I

— Sumedha Uppal (@SumedhaUppal) 9 Mayıs 2024
Bayan Uppal bir balon emojisinin yanına “Kızının doğum günüydü” diye yazdı. Paylaşıldığından bu yana platformda 1.000'den fazla görüntüleme ve altı binin üzerinde beğeni topladı.

Uber Hindistan şu yorumu yaptı: “Papa ka pyaar merhaba toh hum sabka motor hai. Doğum günün kutlu olsun Beti Ji!”

Bir kullanıcı “ÇOK TATLI” dedi.

Bir diğeri şöyle yazdı: “Günümü güzelleştirdim; yalan söylemeyeceğim.”

“Nasıl bir anı yakalamışsınız. Keşke bunu yakalasaydım. Çok güzel” dedi başka bir kullanıcı.

Bir kişi şöyle yazdı: “İnternetteki en tatlı şey!”

Bir yorumda “Ve eminim ki bu tek balon onu gördüğünde onu son derece mutlu edecektir” dedi.

One X kullanıcısı şunları ekledi: “Bunun gibi basit ve küçük şeyler beni mutlu ediyor.”

Bir kullanıcı “İnsan kalbinin sonsuz yumuşaklığı >>>>>>” diye ekledi.

“Hiçbir şey araba yolculuğunun yerini tutamaz. Her zaman sıcaklık ve pek çok hikaye var.

Bu arada Bengaluru sakini Namrata S Rao, birkaç gün önce bir araba sürücüsüyle yaptığı dokunaklı konuşmayı paylaştı. Sürücü, Bayan Rao'nun Kannada dilinde konuşabildiğini anlayınca kızının eğitimi hakkında konuşmaya başladı. Karşılaşmayı sevgiyle “tatlı bir Bengaluru anı” olarak nitelendirdi.

Etkileşim, Bayan Rao'nun Kannada'daki hava durumunu sorması ve sürücüyü dil bilgisiyle şaşırtması üzerine gerçekleşti. Bu durum, sürücünün şu anda 11. Sınıfta okuyan kızı için mevcut giriş sınavları konusunda tavsiye istediği bir tartışmaya yol açtı. “Güzel #Bengaluru anı. Ben 'Tumba seke alla?' diye sormaya başladığımda o, “Oh kannada baratta” diye yanıtladı ve ardından şu anda 11. Sınıfta olan kızının girebileceği CET, NEET ve diğer giriş sınavlarından bahsetti. Bu konuları başkalarıyla da tartışıp tartışmadığını sordum” diye yazdı Bayan Rao, X'e.

“Illa Madam diye cevap verdi, insanları anlıyoruz, aynı zamanda ruh halini de anlıyoruz. Size bunu soran gerçek bir insan olduğunu söyleyebilirim ve bu yüzden. Aksi takdirde yolcu kulaklık takacak ve ben ona bakacağım. “Yol, her gün olduğu gibi ona katılıyorum.” bazen ruh halinize bağlıdır.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın