Baykuşu dalda mahsur kalan adam kurtardı ve nezaketiyle interneti salladı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Özellikle insanlar gibi zekası olmayan hayvanlara karşı dost olmanın bir zararı yoktur. İhtiyaçlarını iletemeyen insanlara yardım etmek, insanoğlu olarak yapabileceğimiz en saf ve en nazik şeylerden biridir. Bir dalda mahsur kalan bir baykuşu kurtaran bir adamı gösteren böylesi samimi bir Haber internette viral oldu.

B&S’deki bir hesaptan paylaşılan Habernun altında “Korkmuş baykuş, hayatını kurtaran adama çok minnettardı” yazıyor.

Videoyu buradan izleyin:

Korkmuş baykuş, hayatını kurtaran adama çok minnettardı. pic.twitter.com/UecYjfnIgN

— B&S (@_B___S) 8 Haziran 2023
54 saniyelik klipte, bir adamın, bir dala sıkışmış tele kanatları dolanan baykuşun yardımına koştuğunu gösteriyor. Adam ağ benzeri bir şeyle kuşa yavaşça yaklaşır ve kuşun içine oturmasına izin verir. Baykuş ağa sabırla otururken kurtarıcı daha sonra kordonu ateşle yakar. Baykuş serbest kaldıktan sonra kuşu nazikçe okşar ve ikisi tatlı bir anı paylaşır.

Video viral oldu ve insanlar iç açıcı hareketten etkilendi ve adama kuşa yardım ettiği için teşekkür etti. Kullanıcılar Haberyu kalp ve sevgi emojileriyle yağmuruna tuttu.

Bir kullanıcı “Her zaman tüm hayata karşı nazik ol!” dedi. Nezaket ve merhamet en yüksek yatırım getirisine sahiptir ve öyle bir zaman gelir ki yardıma ihtiyacınız olur veya sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın yardımınıza ihtiyacı olur ve açıklayamayacağınız mucizeler gerçekleşir. “Bu, sizi çevreleyen evrendeki iyiliktir.”

Bir başkası, “Teşekkür etmek için kullanılan yüz ifadesi her dilde aynıdır” yorumunu yaptı.

Bir üçüncüsü şöyle dedi: “Nazik olmak bazen bize hiçbir şeye mal olmaz ve hayatımızın geri kalanında bana iyi hissettiren küçük anlarla karşılığını verir.”

Dördüncüsü ekledi: “Aman Tanrım, bu uzun zamandır gördüğüm en güzel şey olmalı.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın