Batman'den Iron Man'e kadar süper kahramanlar Ayodhya'daki Ram Mandir'i ziyaret ediyor. AI görsellerine bakın

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Yapay zeka tarafından oluşturulan görüntülerde Marvel ve DC'den bazı ünlü kötü adamlar da görülebiliyor.

Ayodhya'daki Ram tapınağı töreni yılın en büyük etkinliklerinden biri olacak. 22 Ocak'ta Başbakan Narendra Modi'nin huzurunda gerçekleşecek. Yapay zeka (AI) çağında etkinliğe duyulan coşku, sosyal medyada da ilgi uyandırıyor. Bundan yararlanan bir içerik yaratıcısı, tapınağa hizmet sunan ve Ayodhya'daki yerel halkla etkileşime giren birkaç Marvel ve DC Comics süper kahramanının fotoğraflarını yayınladı.

Bu süper kahramanlar arasında Iron Man, Superman, Batman, Wonder Woman, Spider-Man, Thor, Hulk ve Deadpool yer alıyor. Görüntülerde ayrıca Thanos, Joker ve Loki gibi bazı ünlü çizgi roman kötü adamları da yer alıyor.

Fotoğrafları Instagram'da yayınlayan Sahid SK'de ayrıca şu karakterler de yer aldı: yıldızların savaşı ve Johnny Depp Kaptan Jack Sparrow rolünde Karayip Korsanları film franchise'ı.

Görüntüler internette oldukça popüler ve diğer sosyal medya platformlarında da yer alıyor. Kullanıcılar yaratıcılığa hayran kalıyor.

Instagram'da bir kullanıcı “Bu beni neden bu kadar mutlu ediyor” yorumunu yaptı. “Bu uzun zamandır gördüğüm en iyi yazı. Teşekkür ederim,” diye yorum yaptı bir başkası.

Bazı kullanıcılar görsellerde Harry Potter ve diğer karakterlerin de yer alması gerektiğini öne sürdü.

Ram tapınağının açılışından önce 16 Ocak Pazartesi günü başlayacak yedi günlük ritüeller gerçekleştirilecek. Ram Lalla'nın idolü Perşembe günü Sanctum Sanctorum'a yerleştirildi.

Yüksek profilli etkinlik Hindistan'ın birçok şehrinde canlı olarak yayınlanacak ve yönetim organı Shri Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra Trust da insanları sanal olarak katılmaya çağırdı. Merkezi hükümet, törene katılabilmeleri için 22 Ocak'ta çalışanlarına yarım gün izin vereceğini duyurdu.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın